All categories
Featured selections
Trade Assurance
Buyer Central
Help Center
Get the app
Become a supplier

זנב כפול

(503 מוצרים זמינים)

22 שנות מפעל האנקסין מחיר טוב סיבים צבת 3M 9 125 Sc Sm מחבר סיבים אופטיים
מוכן למשלוח
0.10 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.95 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
טוב באיכות חד SC/APC 0.9 מ"מ סיבים אופטיים צם SC צמת
0.10 ‏$ - ‏0.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
צמות
50.00 ‏$
מינימום הזמנה: 100 גרמים
4 yrsVNספק
צרו קשר עם הספק
צמות קוקו צמת שיער ארוך ישר סינטטי שרוך קוקו שיער צמת הארכת שיער 22 "במלאי קוקו
מוכן למשלוח
2.80 ‏$ - ‏3.20 ‏$
מינימום הזמנה: 3 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏3.81 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
100% טבעי אדם צמת מלא סוף בלתי נראה קלטת הארכת שיער
20.00 ‏$ - ‏25.00 ‏$
מינימום הזמנה: 4 יחידות
6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
100% אמיתי הודי רוסית קליפ צמת שיער טבעי קוקו הרחבות
מוכן למשלוח
38.70 ‏$ - ‏119.80 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏5.96 ‏$
8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
158 194 bulb Double Contact Pigtail 2 pin auto connector Tail Lamp Single Contact
מוכן למשלוח
1.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏112.25 ‏$
9 yrsTWספק
צרו קשר עם הספק
ONPOW מתגי כפתור מתכת עמידים למים נגד הריסות מתג כפתור מואר עם זנב
6.20 ‏$ - ‏7.40 ‏$
מינימום הזמנה: 10 ערכות
חינם לכל חתיכה: ‏3.40 ‏$
verify21 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Keystone סוג hdmi קיר mountable צמת
3.00 ‏$ - ‏3.50 ‏$
מינימום הזמנה: 200 יחידות
16 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
חוט מוליך גדילי נחושת בטמפרטורה גבוהה M17/128 RG400 RG142 RG393 RF כבל קואקס עם מעיל FEP שזוף
2.00 ‏$ - ‏2.10 ‏$
מינימום הזמנה: 50 מטרים
חינם לכל חתיכה: ‏1.30 ‏$
verify10 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מצב יחיד G652D G657A 3m SC/APC ל-SC/APC 6.5m/8m/10m כבל תיקון סיבים אופטיים וזנב עם מחבר מהיר
מוכן למשלוח
5.00 ‏$ - ‏13.30 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏13.56 ‏$
verify7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ישירות במפעל N זכר ל-sma תקע אורך rg142 כבל מגשר כפול מצופה כסף נחושת צמה הרכבה צמה
2.98 ‏$ - ‏3.22 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏2.24 ‏$
6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
כבל תקשורת rf Sma נקבה bulkhead jack כדי u. fl jack 1.13 כבל coax דק
1.79 ‏$ - ‏2.09 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏4.00 ‏$
verify14 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל מקור באיכות גבוהה זנבות בודדים 1/4 אינץ' צינור גז פליז מתאים פריט C
2.85 ‏$ - ‏3.05 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.10 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
FTTH צמת מחבר SC FC LC ST אופטי סיבי יחיד/רב מצב צמת סיבים אופטי FTTH צמת
מוכן למשלוח
0.49 ‏$ - ‏0.60 ‏$
מינימום הזמנה: 500 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.43 ‏$
verify16 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
J036-2-1 גדול שלוש צמות כפול קטן צמות עם bun סינטטי שיער פקעת עבור נשים
מוכן למשלוח
2.00 ‏$ - ‏2.50 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏8.69 ‏$
1 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
חדש צבעוני שיפוע צמת ילדה קטנה של צמת חבל גבוהה טמפרטורת משי DIY יד נשים שיער לולאה ילדים של שיער
מוכן למשלוח
0.31 ‏$ - ‏0.38 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏2.67 ‏$
3 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
J036-2-1 גדול שלוש צמות כפול קטן צמות עם שיער סינתטי chignon לנשים
מוכן למשלוח
2.00 ‏$ - ‏2.50 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏8.69 ‏$
1 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק

מידע על זנב כפול:

השמירה על המעגלים ללא קשר למטרות מגורים או מסחר היא כעת נוחה ופשוטה יותר בעזרת אביזרי זנב כפול ב- Alibaba.com. מוצרים אלה הם מוצרים מובילים ומיוצרים כדי לדאוג ביותר לחיבורים חשמליים ולמעגלים של כל רכוש. המוצרים המוצעים כאן אינם רק בקיאים בביצועיהם, אלא גם מאושרים וקיימים כנגד כל מיני שימושים תובעניים, ובכך מבטיחים אורך חיים ארוך יותר. קבל את המוצרים האלו מהספקים והסיטונאים המובילים והאמינים באתר זנב כפול במחירים מפוארים.

לא משנה כמה גדול או קטן החיבור, אלה זנב כפול מסוגלים להתמודד עם כל מיני סוגים של מעגלים מורכבים ומגן עליהם מפני כל סוגי ההפרעות. מוצרים אלה נשלטים מרחוק וניתנים להפעלה גם באמצעות סמארטפונים. הקטגוריות השונות של המוצרים באתר מצוידות בכל התכונות העדכניות ביותר ויכולות שונות להתמודד עם דרישות מתח וזרם מובחנות. מוצרים אלה עשויים פלסטיק, כסף, נחושת ברמה גבוהה עבור ביצועים משופרים.

עיין במגוון זנב כפול ב- Alibaba.com ובחר בין מספר מוצרים בהתאם לדרישות. אביזרים אלה עמידים בפני טמפרטורה, מצוידים בבטיחות זרם יתר, הגנה מפני עומס יתר, הגנת מתח משתנה ומגיעים עם מעטפת כדי למנוע מהמעגלים לבוא במגע עם הפרעות חיצוניות. אלה מגיעים עם תכונה הפעלה או כיבוי אוטומטית בזמן, וניתנים לשליטה קולית באמצעות Google Assistant או Alexa. אפשר למצוא גם מוצרים עם תכונות סגירה אוטומטיות וזמינים גם לסוללות סולאריות.

בדוק את המגוון המגוון של זנב כפול באתר וקנה מוצרים התואמים את הדרישות והתקציב. ההתאמה האישית נגישה והצרכנים יכולים להזמין אותם כמוצרי OEM. שירותים לאחר מכירה מוצעים גם על מוצרים נבחרים בהתאם לצרכים.