SFP 10G 1310nm 10km 1550nm 40km 80km 850nm 300m LC DDM משדר אופטי

10 - 99 יחידות
‏18.50 $
100 - 499 יחידות
‏17.50 $
>= 500 יחידות
‏16.50 $
הטבות
החזרים מהירים על הזמנות בשווי נמוך מ-US $1,000ממשו עכשיו
10G 1310nm 10km SFP משדר
10G 1310nm 10km SFP משדר
‏18.00 $/יחידהמינימום הזמנה : 1 יחידהקנה דוגמיות

זמן אספקה:
Quantity (יחידות)1 - 1011 - 100101 - 1000 > 1000
זמן משוער (ימים)357נתון למשא ומתן
Customized logo(מינימום הזמנה 1000 יחידות)
Customized packaging(מינימום הזמנה 5000 יחידות)
OEM(מינימום הזמנה 1000 יחידות)
כמות ההזמנה המינימלית הוא 10 יחידה
0/10 יחידה
החל מ-‏0.00 $
זמן עיבוד 3 ימים  
משלוח
נתון למשא ומתן
סה"כ
נתון למשא ומתן