כל הקטגוריות
מבחר פופולרי
Trade Assurance
מרכז הקונים
מרכז העזרה
הורידו את האפליקציה
הפכו לספק

מעולה באיכות 1*2 1*4 1*8 1*16 תיבת סוג SC UPC APC קלטת סיבים אופטיים PLC ספליטר

אין ביקורות עדיין

מאפיינים עיקריים

מפרט הליבה של התעשייה

סוג
פתרונות FTTx

מאפיינים נוספים

מספר דגם
1*2-SC/UPC-2.0MM-1M
מקום מוצא
Anhui, China
שם מותג
OEM ,ODM
שימוש
FTTH ,FTTX
זמן אחריות
1
רשת
Wireless LAN, Wired LAN, אף אחד, 4G, 3G
Material
G657A1 ,G657A,G652D
Color
orange, yellow ,white
Shape
A rectangle
Length
1M/1.5M/2M
Ports
1 inlet 2 outlet
Size
2.0mm,3.0mm.0.9mm
Jacket material
LSZH ,PVC ,
Connector Type
SC FC LC ST
Polish type
APC .UPC .PC
MOQ
50

אריזה ומשלוח

פרטי אריזה
1 PC PER BLISTER CARD,80 PCS/CTN
כניסה
ningbo Shanghai shenzhen
Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal:
26X21.5X2.5 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.100 ק"ג

יכולת אספקה

יכולת אספקה
50000 חתיכה / חתיכות per Month

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 50000 > 50000
זמן משוער (ימים)16נתון למשא ומתן
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 5 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏2.87 ‏$/יחידה

התאמה אישית

Customized logo
מינימום הזמנה: 500
Customized packaging
מינימום הזמנה: 500
Graphic customization
מינימום הזמנה: 500

תיאורי המוצרים מהספק

50 - 99 יחידות
‏2.83 ‏$
100 - 499 יחידות
‏2.66 ‏$
500 - 999 יחידות
‏2.58 ‏$
>= 1000 יחידות
‏2.45 ‏$

וריאציות

סך הקופונים:

משלוח

אין פתרונות משלוח לכמות שנבחרה כרגע
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 5 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏2.87 ‏$/יחידה

הטבות לחברי מועדון

החזרים מהירים על הזמנות בשווי נמוך מ-US $1,000הצג עוד

הגנות על המוצר הזה

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים ו-Easy Return

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים, בתוספת החזרות מקומיות בחינם של מוצרים פגומים