Finisar אריקסון תואם Gepon OLT ONU מתג הווו 1.25G 1310/1490nm SFP + אופטי סיבי משדר SFP מודול מחיר

1-49 זוג / pairs
US $13.90
50-99 זוג / pairs
US $13.50
100-999 זוג / pairs
US $13.25
>=1000 זוג / pairs
US $13.00
0piecesselected, US $in total
View Details
Error rendering Velocity template: /control/deal-detail/logistics.vm
כמות:
- + זוג / pairs | זוג / pairs in Stock:
תשלום מאובטחת
  • תשלום החזיק עד הקונה מאשר שביעות
  • ההחזר מלא אם אתה לא מקבל את ההזמנה שלכם
  • ההחזר או לשמור פריטים לא כפי שתואר

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Wiitek
מספר דגם:
WSFP-SF20SC
סוג::
מצב יחיד סיב בודד
מרחק:
20 km
DDM:
כן
מחבר:
SC
Datarate:
1.25g
אורך גל:
1310/1490nm
אחריות:
5 שנה
מסחרי טמפרטורה:
0 כדי 70 °C (32 כדי 158 °F)
מקלט רגישות::
<-23dBm
TX כוח:
-9.5 ~-3dBm

אריזה

Selling Units: Single item
Single package size:  14X10X4 cm
Single gross weight: 0.09 KG
סוג חבילה: אחת לבן תיבה ושלפוחית אריזה, קופסא קרטון מחוץ

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185225170