KXIND FC APC צמת סיבים אופטי כבל 9/125 חד 0.9MM סימפלקס 3M 2M

10-99 יחידה / יחידות
US $0.56
100-999 יחידה / יחידות
US $0.43
>=1000 יחידה / יחידות
US $0.38
0piecesselected, US $in total
View Details
המשלוח מ:
China
Please confirm the quantity of the goods.
כמות:
- + יחידה / יחידות | יחידה / יחידות in Stock:
תשלום מאובטחת
  • תשלום החזיק עד הקונה מאשר שביעות
  • ההחזר מלא אם אתה לא מקבל את ההזמנה שלכם
  • ההחזר או לשמור פריטים לא כפי שתואר

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
KEXINT
מספר דגם:
צמת סיבים אופטי חד
מספר מוליכים:
1
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
הסמכת:
CE/ROHS/ISO9001
סיבי סוג:
G657A2
מחבר:
SC APC
כבל סוג:
RG178/RG316/1.13
בידוד:
FPE
מפרט:
FTP CAT5E תקוע
סיבי מותג:
FIBERHOME
נדן:
לבן LSZH
שם מוצר:
3 M FC APC סיבים אופטיים צם

אריזה

Selling Units: Single item
Single package size:  5X5X2 cm
Single gross weight: 0.27 KG
סוג חבילה: אריזת תיק + תווית + מחוץ קרטון

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185224162