פנימי או חיצוני sc apc lc fc סימפלקס lx.5 אופטי סיבי תיקון כבל צמת מגשר מחיר תיקון כבל כבל 3 m

10-49 חתיכה / חתיכות
US $5.49
>=50 חתיכה / חתיכות
US $5.00
0piecesselected, US $in total
View Details
המשלוח מ:
China
Please confirm the quantity of the goods.
כמות:
- + חתיכה / חתיכות | חתיכה / חתיכות in Stock:
תשלום מאובטחת
  • תשלום החזיק עד הקונה מאשר שביעות
  • ההחזר מלא אם אתה לא מקבל את ההזמנה שלכם
  • ההחזר או לשמור פריטים לא כפי שתואר

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
OEM או Wolon
מספר דגם:
LC-SC
יישום:
ארוך לגרור, מטרו וגישה מערכת סיבי CATV וסיבים רשת מערכת
הסמכת:
ISO9001: 2015
סוג:
DX OM3
שם מוצר:
סיבים אופטי תיקון Cod
צבע:
אקווה
אורך גל:
850/1310nm
חומר:
PVC, LSZH
סיבי סוג:
OM3
אובדן הכנסה:
0.3dB
אובדן תשואה:
50dB

אריזה

Selling Units: Single item
Single package size:  34X24X16 cm
Single gross weight: 0.50 KG
סוג חבילה: פלסטיק שקית וקרטון, אנחנו יכול לעשות חבילה על פי בקשת הלקוח

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185241129