כל הקטגוריות
מבחר פופולרי
Trade Assurance
מרכז הקונים
מרכז העזרה
הורידו את האפליקציה
הפכו לספק

1 GE EPON ONU עם קורטינה ערכת שבבים

אין ביקורות עדיין

מאפיינים עיקריים

מפרט הליבה של התעשייה

סוג
פתרונות FTTx

מאפיינים נוספים

מספר דגם
JHHL-E801C
מקום מוצא
Guangdong, China
שם מותג
Fiber-Link
זמן אחריות
2 שנים
PON יציאת סוג
Sff
מצב הפעלה
ניתוב או גשר
Downlink
1*10/100/1000M אוטומטי אדפטיבית
ממד
130*100*35mm
קבלת רגישות
≤-30dBm
N.W
0.25KG
אורך גל
TX 1310nm, RX 1490nm
ממשק אופטי
SC/UPC מחבר
כוח
12V0.5A
PON ממשק
1 * יציאת EPON (PX20 +)

אריזה ומשלוח

פרטי אריזה
1 pc in a box,also according to customers requirement.
כניסה
Shenzhen

יכולת אספקה

יכולת אספקה
5000 חתיכה / חתיכות per Day

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 100101 - 500501 - 5000 > 5000
זמן משוער (ימים)135נתון למשא ומתן

התאמה אישית

Customized logo
מינימום הזמנה: 500
Customized packaging
מינימום הזמנה: 2000
Graphic customization
מינימום הזמנה: 5000

תיאורי המוצרים מהספק

כמות הזמנה מינימלית: 1 יחידה
‏5.00 ‏$ - ‏6.50 ‏$

כמות

משלוח

אין פתרונות משלוח לכמות שנבחרה כרגע
סה"כ פריט/ים (0 וריאציות 0 פריטים)
$0.00
סך המשלוח
$0.00
סיכום ביניים
$0.00

הגנות על המוצר הזה

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים ו-Easy Return

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים, בתוספת החזרות מקומיות בחינם של מוצרים פגומים