100km CWDM SFP 10G מודול תואם אופטי מודול

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$100.00 - $300.00 | 1 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
Top-trans
מספר דגם:
TOP-CWDM-10G-100KM-XX
Rate:
10G
Wavelength:
1270-1610 nm
Distance:
100KM
Connector:
LC
Diagnostics:
digital
Name:
CWDM SFP
Temperature:
0°C~70°C
Voltage supply:
3.3v
Module type:
CWDM SFP
Warranty:
3 years
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
אנטי סטטי חבילה, אריזה סטנדרטית

100km CWDM SFP 10G מודול תואם אופטי מודול

  • אורך גל:1270-1610ננומטר
  • מרחק:100KM
  • קצב נתונים:10G
  • אחריות:3-שנה
  • סיבי סוג:CWDM SFP משדרי

  

הקשורים OEM מוצרים
TOP-SFP28-25G
TOP-SFP28-25G-SR850nm100m
TOP-SFP28-25G-LR1310nm10km
TOP-SFP28-25G-ER1310nm30km/40km
TOP-SFP28-25G-CWDM-LR1271nm/1291nm/1311nm /1331nm10km
TOP-SFP28-25G-CWDM-ER

1271NM/1291NM/1311NM

/1331NM/1351NM/ 1371NM

40km
TOP-SFP28-25G-DWDM-LR/אהC21-C60-4010km/40km
TOP-SFP28-BIDI-25G-LR1270/1330nm10km
TOP-SFP-40G
למעלה-QSFP +-40G-SR850nm300m/150m
למעלה-QSFP +-40G-LRM/LR1310nm2km/10km/20km
למעלה-QSFP +-40G-ERCWDM 1270-133030km
למעלה-QSFP +-40G-ZR1550nm80km
TOP-CFP-40G
Top-cfp-40G-LR41270nm/1290nm/1310nm/1330nm10km
Top-cfp-40G-ER41270nm/1290nm/1310nm/1330nm40km
TOP-CFP2-100G
Top-cfp2-100G-LR41310nm10km/20km/30km/40km
TOP-CFP4-100G
Top-cfp4-100G-LR41310nm10km
TOP-QSFP28-100G 
Top-QSFP28-100G-SR4850nm100m
Top-QSFP28-100G-LR41294-1310nm LWDM DFB10km

 

 

 

TopStar בגאווה שלו 3,000 מ"ר מלא סדנה ללא אבק. יחד עם שלנו 30 ייעודי הנדסת מומחים R & D, אנו ליצור מוצרים מצוינים. יישום תעשייתי בפועל ניהול הטוב ביותר בשילוב עם מגוון רחב של ציוד בדיקה, אנו עומדים כדי להיות מומחה ב אופטי משדר שדה. אלה מומחיות ומאפשר לנו את היכולת אספקת כמעט מלא סדרה של מוצרים באיכות גבוהה.

 

שלנו למעלה-Trans מוצר טווחים כיסוי:
SFP, SFP + ,XFP

BIDI, CWDM / DWDM

40G / 100G QSFP +
40G / 100G CFP
X2, Xenpak
Epon/Gpon/Xgpon
CSFP, ESFP

1*9, SFF, Gbic
וכו '..

 

חינם

1.אקספרס בינלאומיDHL, FedEx, UPS, TNT ו-ems

2. לקוחות המפרט למשלחים או סחיר חינם שיטות!

3משלוח זמן: 1 יום עבודה לאחר תשלום שקיבל

 

תנאי תשלום

1.תשלום:T/T, ווסטרן יוניון, MoneyGram,HSBC,כמו גם במזומן תשלום

2.MOQ:10pcs

3.אחריות:3 שנים

4.חבילה ידיעות:על פי כמות, אנחנו יכולים להציע 1 על ידי אחד בתיבה, או 10pcs בקופסא פלסטיק או 20pcs. ויכול לעשות כנדרש.

 

 

איכות

1. 100% חומרים חדשים עבור ייצור, את שבבי נרכשים בינלאומי חברות כגון מקסים, CY, מיצובישי וכו '.

2. מוצרים באיכות גבוהה עם ISO9001, RoHS, FCC, CE תעודות.

3. מספר זיהוי: זיהוי חומרי גלם, שלושה סיבובים של בדיקות עבור את אופטי ותכונות חשמליות, 24 שעות מבחן הזדקנות, בדיקות תאימות על מתגי לפני משלוח.

 

לייצר

1. כמה קווי ייצור לייצור מוצרים שונים באותו זמן.

(1X9, SFF, GBIC, XENPAK, X2, XFP, SFP, SFP +, QSFP, QSFP +, CSFP, PON SFP)

2. מושלם ותאימות רחבה. 3. גדול יכולת של ייצור עבור 40,000 ~ 100,000 חתיכות של סיבים אופטי מודול לחודש.

 

שירות

1. 3 שנות אחריות.

2. רב שירותי שפה: אנגלית, רוסית, איטלקית וספרדית וכו '.

3. תגובה פניות בתוך 1 שעה ותמיכה באינטרנט באופן 24*7.

4. מעל עשר שנות ניסיון טכני צוות תמיכה.

5. מותאם אישית תוויות וחבילות, ו ODM & OEM שירותים מוצעים.

 

 Topstar תואםמודולים הם מוסמך עם 3 שנים אחריות ותמיכה טכנית זמן חיים.

 

  • מתקדם אבק-משלוח סדנה
  • משדר ייצור קיבולת: 100k pcs/חודש
  • מפעל אזור:3000 מ"ר
  • 100% חומרים חדשים עבור ייצור ואמין באיכות
  • טכנאים מנוסים

 ברוכים הבאים שאלתך, ומאוד מוזמן לבקר במפעל שלנו!!!עבור יותר מידע, אנחנו נענה לך בתוך 1 שעה בזמן העבודה שלנו.

 

שלנו מכירות צוות לקוחות ביקור

 

 

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדרים אופטיים מקורי?

A1.Yes, כל שלנו משדרים אופטיים מובטחים 100% מקורי!

 

Q2.How אתה להבטיח את איכות של SFP?

A2.We יש מקצועי בדיקות QC צוות. כל יחידה יהיה באופן מלא נבדק עם ביצועים מושלמים לפני חינם.

 

Q3. מה תעשה אם מצאתי את מוצר יש כל בעיה באיכות?

A3.We לגבות כל מכירה עם שלנו סיכון-משלוח כסף בחזרה להבטיח! אתה יכול לקנות בביטחון מחברה בתום לב כי כבר לשרת את לקוחות עבור מעל 10 שנים! החלום שלנו הוא כדי לבנות מפורסם 100 שנים העסק!

 

Q4. מה הם את סחר תנאי?

A4.Lead זמן: 1 יום לאחר אישור תשלום (במלאי, אנחנו צריכים 1 יום באופן מלא מבחן אותם)

מונח תשלום: Western Union, T/T, Alipay, Escow, גרם כסף

אחריות: 1 שנה

 

Q5. לעשות יש לך תואם אלה?

A5.Yes, יש לנו המותג שלנו: למעלה-trans, כולל 1X9,SFP, XFP, SFP +, BIDI בכל סוגים של מפרטים.

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.