10 גרם cwdm SFP + משדר סיבים אופטי 80 km mikrotik sfp תואם

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$152.90 - $189.90 | 5 חתיכה / חתיכות (min. Order)
זמן אספקה::
כמות() 1 - 10 >10
זמן משוער (ימים) 2 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Top-trans
מספר דגם:
Top-SFP+-CWDM-ZR-XX
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
2.
שימוש:
FTTX
יישום:
(נתונים מרכז)
Brand:
Top-trans
Model number:
Top-SFP+-CWDM-ZR-XX
Type:
SFP
Power supply:
3.3v
Warranty:
1 year
Wavelength:
1470-1610nm
Rate:
10G
Distance:
80KM
Place of Origin:
China
Fiber Type:
dual fiber
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
אנטי סטטי קופסות
כניסה
Shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 10 >10
זמן משוער (ימים) 2 נתון למשא ומתן

 

10G SFP + משדר סיבים אופטי 80 km cwdm תואם mikrotik sfp

 

תכונות

 

מותג

למעלה-trans

מקום מוצא

סין

מצב

חדש

גורם צורה

SFP DWDM

אורך גל:

1270-1610nm

מרחק

80 KM

קצב נתונים (מקסימום)

10G

נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C)

0°C

גבוהה סוף מקרה טמפרטורה (°C)

70°C

אבחון

דיגיטלי

משדר

VCSEL

מקלט

פין

מתח אספקה

3.3-5 v

מחבר

LC

אחריות

1 שנה

תעודה

CE, ROHS, ה-FCC

DDMI

כן

זמן של משלוח

בתוך 24 שעות

חבילה

10/36/50 pcs

 
Origial SFP סדרה

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/ערער/Brocade/AVAYA/אלקטל/אריקסון/ avago/מקור/WTD/JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000 pcsמלאי לחודש אניnמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

תאימות

 

יישום

 

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדר מודולים תואם עם כל מותג?

A1: כן, כל את מותג Topstar של SFP תואם כמו הבא: נורטל, ערער, alcatel-lucent, יציקה,

קיצוני, Ruijie, NETGEAR, ZTE, Enterasys, ZyXEL, Linksys, אריקסון, DCN, בעלות הברית, SMC, ברוקד, Force10, הירשמן, כוכב, Adtran, ASNTE, Trendnet, BDCOM, להב, BITWAY, telco, D-link, Feixun... וכו'

 

 

Q2. איך החברה שלך לעשות לגבי בקרת איכות?

A2: כל אופטי בנפרד נבדק שלנו מבחן מרכז, וגם נבדק עבור תאימות על מגוון רחב של מותגים שונים של רשת ציוד

 

Q3. מה הם את סחר תנאי?

A3: עופרת זמן: רוב פופולרי אופטיקה במלאי, מוכן ספינה. כמה של גבוה יותר-ערך ומתמחים אופטיקה יש קצר עופרת זמן.

מונח תשלום: Western union, T/T, Aliexpress escow, גרם כסף, במזומן תשלום

אחריות: 3 שנים

 

Q4. מה לפועלות טווח של אופטי מודולים?

A4: מסחרי טמפרטורת טווח (COM): 0 כדי 70 °C (32 כדי 158 °F)

טווח טמפרטורות מורחב (שלוחה):-5 כדי 85 °C (23 כדי 185 °F)

תעשייתי טמפרטורת טווח (IND)::-40 כדי 85 °C (-40 כדי 185 °F)

טווח טמפרטורת אחסון:-40 ל + 85 °C (-40 כדי 185 °F)

אנחנו יכולים לספק על פי בקשתך. 

החברה

 

 

 

 

השירותים שלנו

 

אריזה & חינם

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.