10G SFP + לsfp + פעיל אופטי כבל SFP + AOC OM2/OM3/OM4 סיבי כבל arista מלאנוקס Dell תואם SFP-10G-AOC1M

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
  • 10 - 99 חתיכות
    ‏21.00 $
  • 100 - 299 חתיכות
    ‏20.00 $
  • >=300 חתיכות
    ‏19.00 $
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Wiitek
מספר דגם:
SFP-10G-AOC1M
P/N:
SFP-10G-AOC1M
מחבר סוג:
SFP + לsfp +
מקסימום קצב נתונים:
10 Gbps
כבל סוג:
OM2/OM3/OM4 סיבי כבל
פרוטוקולי:
1x אינפיניבנד QDR, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, סיבי ערוץ
טמפרטורה:
0 כדי 70 °C (32 כדי 158 °F)
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
5000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
שקית אנטי סטטית עבור כל מוצר, וניטראלי קרטון
כניסה
Shenzhen, HongKong

תכונות

  • ממשק חשמל תואם לsff-8431
  • חם נתקעים
  • משדר VCSEL 850nm, צילום גלאי PINמקלט
  • עד 300 m על MMF OM3
  • מקרה טמפרטורת פעולה:0כדי 70& #8451;
  • דיור כל המתכת לביצועי EMI מעולים
  • תואם RoHS (נטול עופרת)

יישומים

  • 10 Gigabit Ethernet
  • 4 גרםו 8 גרם Fibre Channel יישומים
  • 1x QDR InfiniBand. DDR, SDR
  • אשכולות מחשוב עתיר ביצועים
  • שרתים, מתגים, מתאמי כרטיס אחסון ומארח

תיאור

Wiitek SFP + כבלים אופטיים פעילים הם מכלולי סיבי ישיר לצרף עם SFP + מחברים.הם מתאימים למרחקים קצרים מאוד ומציעים דרך חסכונית להתחבר במדפים ועל פני מדפים סמוכים. Wiitek SFP + כבלים אופטיים פעילים של אורך הוא עד 300 מטרים על MMF OM3.

 

SFP + מפרט AOC

פרמטר

תיאור

מודול גורם צורה

SFP + (תומך SFF8431/SFF8432/SFF8472)

פרוטוקולים נתמכים

InfiniBand, Ethernet, ערוץ סיב

קצב נתוני ערוץ

שיעור 1 עד 10.3125 Gbps

BER

< 10-12

מקרה טמפרטורת פעולה

0 ל + 70 °C

טמפרטורת אחסון

-20 ל + 85 °C

אספקת מתח

3.3 V

הספקת זרם

230mA לסוף אופייני

ממשק ניהול סידורי

אני2C (תומך SFF8472)

 

 

 

 

החברה שלנו

 

דלפק הקבלה החברה שלנו

 

קו ייצור

 

מחסן

 

צוות QC

 

הסמכות שלנו

 

 

 

מוצר Cetifications

המפעל שלנו עובר הסמכת ISO 2008, וכל המוצרים שלנו יש CE, FCC, ה-FDA, אישור UL.

 

שאלות נפוצות

ש: האם אתה מסחר חברה או יצרן?

: אנחנו מפעל.

ש: כמה זמן הוא זמן האספקה שלך?

: בדרך כלל זה הוא 2-5 ימים אם המוצרים נמצאים במלאי. או זה 10 ימים אם הסחורה לא במלאי, זה הוא על פי כמות.

ש: האם אתם מספקים דוגמאות? האם זה משלוח או תוספת?

ת: כן, אנחנו יכולים להציע את תשלום מדגם בחינם, אבל לא משלם את עלות ההובלה.

ש: מה הוא תנאי תשלום שלך?

: תשלום < = 1000 USD, 100% מראש. תשלום > = 1000 USD, 30% T/T מראש, איזון לפני shippment.
אם יש לך שאלה נוספת, pls אל תהסס לפנות אלינו כלהלן:

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.