1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converter

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏10.00 $ - ‏40.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה / חתיכות (min. Order)
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 500 >500
זמן משוער (ימים) 7 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
דמדומים
מספר דגם:
TW-MZ-10/100/100M מדיה ממיר
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTX
שם מוצר:
1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converter
סיבי מצב:
SM MM
סיבי סוג:
אחת סיבי סיבים כפולים
סיבי נמל:
SC ST LC FC
אספקת חשמל:
חיצוני כוח מתאם קלט: AC 100 ~ 240V 50/60Hz פלט: DC 5V 1A
אורך גל:
1310nm 1550nm
טמפרטורת עבודה:
0 °C ~ 50 °C
טמפרטורת אחסון:
-40 °C ~ 70 °C
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converter: קופסא קרטון
כניסה
ShenZhen
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 500 >500
זמן משוער (ימים) 7 נתון למשא ומתן

1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converter

מוצר תיאור

 

1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converterנועד להמיר 10/100/1000BASE-T נחושת כדי 1000BASE-BX סיב בודד. זה מדיה ממיר משתמש אורך גל-חטיבת ריבוב (WDM) טכנולוגיה, מה שמאפשר דו כיוונית תקשורת על סיב בודד והכפלת קיבולת של שלך הקיים סיבי תשתית רשת ללא צורך להתקין כבלים חדשים.

 

יישום:

• מערכות בקרת גישה

• בניין בקרה סביבתית מערכות

• לחבל מתג

• 10/100 Mbps Ethernet Media Converter

• גבוהה מהירות מחשב קישורים

 

 

 

מפרט

 

שם מוצר

1310/1550nm סיב בודד (WDM) Gigabit Ethernet סיבי Media Converter

אורך גל

1310nm 1550nm

שיעור

10/100M או 10/100/1000M

סיבי סוג

סיב בודד/כפול סיבים

אופטי מצב

יחיד/multimode

שידור מרחק

3 קילומטר 10km 20km 40km 60 km

סיבי נמל

SC

אספקת חשמל

חיצוני כוח מתאם קלט: AC 100 ~ 240V 50/60Hz פלט: DC 5V 1A

טמפרטורת עבודה

0 ~ 50 °C

טמפרטורת אחסון

-40 °C ~ 70 °C

אחסון לחות

5% ~ 95% (ללא עיבוי)

תכונות

 

• חסכוני הגירה מפני Gigabit נחושת כדי Gigabit סיבים
• פונקצית משא ומתן אוטומטי מאפשרת UTP יציאות בחר אוטומטי 10/100/1000M ודופלקס מלא או חצי דופלקס
• את UTP נמל תומך את חיבור של MDI/MDI-X אוטומטי crossover
• מרובה סיבי נמל יכול להיות לבחור: SC, ST או FC
• מאמץ WDM טכנולוגיה, העברה וקבלת נתונים על סיב בודד
• גדיל בודד של מצב יחיד סיבים: את מקסימום מרחק עד 40km
• בקרת זרימת תמיכה
• קל לתצוגה LED אינדיקטורים לספק מצב כדי צג רשת פעילות בקלות
• מחזק גודל להתקנה קלה עבודה עם Optcore 14-חריץ מתלה-הר מארז (MC-RACK-14)
• ROHS ונטול עופרת משלוח

מוצר תמונה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אריזה & חינם

 

החברה

 

 

 

תשלום

 

פנה אלינו

 

לשלוח


     הלן וואנג (מנהל מכירות)

נייד/WhatsApp: + 86 18175134968  

TradeManager:Twilightopticסקייפ:Helenwang0811Wechat:Helen811
מפעל כתובת: 4-5F, B בניין, Zhangge פרק התעשייה, Dafu כביש, Guanlan טאון, longhua החדש מחוזי, עיר שנזן, גואנגדונג

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.