1550nm גבוהה כוח סיבים אופטי אות מגבר

עלויות FOB: US $ 640-1000 / סט מצא מחיר עדכני
כניסה: Qingdao
כמות הזמנה מינימלית: 1 סט / סטים
יכולת אספקה: 3 סט / סטים לכל שבוע
תנאי תשלום: T/T,Western Union

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Yatai
מספר דגם:
YHP-1500
שם מוצר:
אופטי מגבר
אורך גל:
1550nm
יציאות:
8 יציאות
מחבר:
SC/APC LC/APC
חבילה:
קרטון
אחריות:
1 שנה
קלט כוח:
10dBm
רעש איור:
6dB
אובדן תשואה:
-45dB
קלט משאבת דליפה:
-35dBm

פרטי אריזה

פרטי אריזה: קרטון

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185240191