2 Core כבל סיב אופטי שחבור מכונת G.652 עם ערכות כלי

עלויות FOB: US $ 0.1-0.8 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 2000 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 50000 חתיכה / חתיכות לכל יום
זמן אספקה: 2-7 ימים לאחר הפקדת סימון
תנאי תשלום: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
OWIRE
מספר דגם:
כבל סיב אופטי מטר מחיר-1 AS5426
מספר מוליכים:
1
OD כבלים:
3.0 מ"מ/2.0 מ"מ/4.8 מ"מ/5.0 מ"מ/6.5 מ"מ וכו '.
מצב:
מצב יחיד/מצב multi
סוג סיבים:
G652D, G657A, OM2.OM3
שימוש:
מקורה, FTTH
מבצע Wavelenghth:
850nm, 1310nm, 1550nm
צבע:
צהוב/כתום/אקווה/אופציונלי
סוג:
Cat7
מספר הליבות:
1,2, 4,6, 8,12, 24, 48.etc
מקשח:
חוט aramid
מעיל:
PVC/LSNH/PE
סוג:
חתול 7

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 יחידות/1 אריזה, 100 יח'\קופסא, 1 אריזה = 37 ס"מ x 37 ס"מ x 48 ס"מ

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses011176020101