20 שנים סיבים אופטי כבל יצרן אספקת סיבים אופטי כלי ערכת

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
  • 2 - 9 חתיכות
    ‏29.99 $
  • 10 - 99 חתיכות
    ‏27.99 $
  • >=100 חתיכות
    ‏21.99 $
הובלה:
תמיכה אקספרס · הובלה ימית · הובלה אווירית
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 10 11 - 100 101 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 3 7 12 סחיר
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 1000 חתיכות)
אריזה אישית (Min. Order: 1000 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 1000 חתיכות) פחות
דוגמיות:
‏29.99 $ /חתיכה | 1 חתיכה (min. Order) | קנה דוגמיות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
NECERO
מספר דגם:
סיבים אופטי כלי ערכת
סוג:
בודקי & כלים
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTX
פריט:
סיבים אופטי כלי ערכת
סיבי סוג:
G652D, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4
סיבי לספור:
סימפלקס, דופלקס, צרור
Outsheath:
PVC, LSZH
צבע:
אקווה, כתום, צהוב, אדום או מותאם אישית
חבילה:
1 יח'\שקית, 5 יח'\שקית או מותאם אישית
תעודה:
SGS, UL, ROHS, ISO 9001-2008, TLC, CE.
אורך:
1 m
טמפרטורת הפעלה:
-20 ° c + 60 ° c
שם מוצר:
St Oem תיקון כבל סינגפור
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
20000 Piece/Pieces per Month fiber optic tool kit
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
רגיל פלסטיק תיק עם קרטונים/לוגו מותאם אישית תיק עם קרטונים
כניסה
shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 10 11 - 100 101 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 3 7 12 נתון למשא ומתן
Deskripsi Video

20 שנים סיבים אופטי כבל יצרן אספקת סיבים אופטי כלי ערכת

אנחנו 20 שנים סיבים אופטי כבל יצרן.
מוזמן ללכת טיול במפעל!
לשלוח הודעה אלינו יכול לקבל דוגמיות חינם.

 

פריט

Vaule

סוף טבעת חזוק-פנים

מחשב UPC APC

מחבר סוג

FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, דין, d4 וsma

כבל סוג

SX/LSZH

מצב

SM: G652D, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4

כבל קוטר

2.0mm, 3.0mm

אובדן הכנסה

≤0. 2 ו0.3dB

אובדן תשואה

≥50 ו65dB

Exchangeability

≤0. 2dB

רטט

≤0. 2dB

טמפרטורת הפעלה

-20 כדי 60

טמפרטורת אחסון

-45 כדי 85

כוח מתיחה

50N/מצב סטטי 30N/מדינה

 

Patchcords

 

 

יותר מוצרים

 

 

החברה

 

תערוכה

 

 

 

השירותים שלנו

 

 

 

 

שאלות נפוצות

 

שאלות נפוצות

1. האם אתה המפעל האמיתי? 

כן, אנחנו המפעל האמיתי עם 20 ההיסטוריה.

 

2. מה הוא שלך סיבי מותג?

סיבי מותגים כולל: NECERO, HANXIN, MECABLE

 

3. מה הוא המוצרים העיקריים שלך?

חיצוני סיבי כבלים אופטיים; מקורה סיבי כבלים אופטיים; FTTH Drop כבלי; ADSS;

מקורה שריון תיקון כבלי סיבי כבל; מיתרי תיקון אופטי SC/LC/FC/ST; MTP/MPO אופטי תיקון כבל.

 

4. מוצר להבטיח איכות תקופת?

25 שנים להבטיח עבור סיבים אופטי כבל

 

5. האם יש לך תעודה עבור גלם חומר?

אנחנו לבנות לטווח ארוך מערכת יחסים שיתוף פעולה עם מוסמך ISO9001, ROHS גלם חומר ספקים.

 

6. מה הוא שלך משלוח זמן? 

בתוך 24 שעות עבור 30 KM רגיל סוגים של סיבים אופטיים;

1 ~ 2 ימים עבור סיבים אופטיים תיקון כבלים עם 10000 מחברים.

 

7. MOQ: מה הוא שלך מינימום כמות? 

MOQ עבור כבלי סיבים אופטיים: 1 קילומטר

אין MOQ הנדרש עבור סיבים אופטי תיקון מיתרי, כמו יש המניה עבור רגיל סוגים.

 

8. האם יש לך מפיץ במדינה אחרת או מקומי?

עד עכשיו, אנחנו מוכרים המוצרים שלנו ללקוחות באופן ישיר. ומפעל מחיר יכול להיות מוצע.

 

9. תשלום

עבור הזמנות גדולות: T/T, L/C

עבור הזמנות קטנות: T/T, ווסטרן יוניון וpaypal מקובלים.

 

10. חינם & משלוח

עבור הזמנות גדולות: על ידי ים (LCL או FCL)

עבור הזמנות קטנות: על ידי ים (LCL), על ידי אוויר או על ידי שליח, כל של אשר הוא אופציונלי.

 

 פנה אלינו

 

 

אתר: www.necero.org

 

כתובת: חדר 812-817, בלוק, את פעמים כיכר, מס 3012 של Sungang מזרח כביש, Sungang רחוב, Luohu מחוזי, שנזן, במחוז גואנגדונג, סין

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.