56 Gb/s QSFP + SR4 Bidi יחיד כפולה מצב SFP סיבים אופטי משדר מודול

עלויות FOB: US $ 9-100 / סט מצא מחיר עדכני
כניסה: All the ports
כמות הזמנה מינימלית: 10 סט / סטים
יכולת אספקה: 100000 סט / סטים לכל חודש
תנאי תשלום: T/T

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Crowntech
מספר דגם:
QSFP
שם מוצר:
משדר
יישום:
קניינית גבוהה מהירות גומלין
חומר:
סיבים
אורך גל:
840-860
הסמכת:
ISO9001, ISO14000
OEM:
מקבלים
לוגו:
מקבלים
מחבר:
LC/UPC
MOQ:
1 סט
ערוץ:
4

פרטי אריזה

פרטי אריזה: קרטון

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213121