notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

5m SM SX 2.0mm 3.0mm pvc sc/מחשב סיבים אופטי תיקון כבל

‏91.40 $ / תיבה | 1 תיבה (Min. Pesanan)
Jumlah:
- + תיבות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
7 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 1000 תיבות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 1000 תיבות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 1000 תיבות) פחות
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
OUFU
סוג:
אופטי סיבים
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
שם מוצר:
5m תיקון כבל
מחבר:
SC/UPC- SC//UPC
סיבי לספור:
סימפלקס
צבע:
צהוב
חבילה:
תיבה
אורך:
5m
חיצוני נדן:
PVC
קוטר:
0.9/2.0/3.0
משקל:
2.65kg /100pcs
אחריות:
1 שנה

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
20X20X17 ס"מ
Berat kotor tunggal:
2.600 ק"ג
Jenis Paket:
one piece in one plastic bag 100 pieces in one carton
דוגמה בתמונה:
package-img
package-img
זמן אספקה: :
כמות( תיבות) 1 - 10 >10
זמן משוער (ימים) 7 נתון למשא ומתן

5m SM SX 2.0mm 3.0mm pvc sc/מחשב סיבים אופטי תיקון כבל

ברכה

ברוכים הבאים זה אופטי סיבי כבל יצרן באינטרנט חנות, זה הוא פלטפורמת כדי להראות המוצרים שלנו כאן, אנחנו קבוצה של חרוץ אנשים, את אותו איתך. אנחנו יכולים מוצר מגוון רחב של חיצוני/מקורה אופטי סיבי כבל. אווירי, צינור, צינור, ישיר קבורה. מיקרו כבל, ADSS, פלדת חוט amoured, תקוע, unitube, מעילים כפולים. העולם הוא כל כך גדול, זה הוא שלנו מזל לפגוש אותך כאן, שיהיה יותר מצוין אם אנחנו יכולים לעשות עסקים יחד ב הבא ימים.

 

פרטים מהירים

1 סוג: סימפלקס SC/UPC- SC/UPC 2.0/3.0 קוטר

2 סיבי: G652D

3 נדן: PVC

4 צבע: צהוב

5 אורך: 5m

6 MOQ : 100pcs

7 תיבת גודל: 21*21*17cm

 

שונה אורך, צבע ומחבר תיקון כבל זמינים.

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.