6 8 12 ליבת MPO LC FC SC מצב יחיד מאוורר החוצה הבריחה סרט מוקשח סיבים אופטי כבל עצרת

עלויות FOB: US $ 8.80-12.00 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: SHENZHEN
כמות הזמנה מינימלית: 10 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 7000 חתיכה / חתיכות לכל יום
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
TTI
מספר דגם:
1
מספר מוליכים:
≥ 10
שם מוצר:
סיבים אופטי תיקון כבל
מעיל:
PVC LSZH LSOH PE HDPE
צבע:
צבעים
מחבר:
MPO
יישום:
תקשורת
אורך:
1 m/2 m/3 m/5 m/מותאם אישית
בידוד:
Pvc
אריזה:
PE תיק
סיבי סוג:
G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4
סוף טבעת חזוק-פנים:
נקבה

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 pcs/PE תיק

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213128