8 pcs מח"ש מתגי 1550nm 1310nm מהיר Ethernet ממיר עם מרחק 20 km

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏5.00 $ - ‏15.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה / חתיכות 8 יחידות מתגי DIP 1550/1310nm ממיר אתרנט המהיר (min. Order)
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
APTTEK
מספר דגם:
APT-103WSL53OC
זמן עיכוב:
9.6us
MTBF:
100 000 שעות
אספקת חשמל (חיצוני):
AC100-265V 50/60Hz DC5V 1A
כוח פיזור:
<2.5 w
חשמלי יציאת:
RJ45
סיבי נמל:
SC/FC
זוג שזור:
Cat.5, חתול 6, מפנה חוט צלב חוט
טמפרטורת הפעלה:
0-50c
טמפרטורת אחסון:
-20-70c
לחות:
5%-90% (ללא עיבוי)
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Week 8pcs DIP switches 1550/1310nm fast Ethernet converter
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
גוף עיקרי * 1
ידני * 1
מטען * 1
תעודת אחריות * 1
כל זה מקרה קרטון
8 יחידות מתגי DIP 1550/1310nm ממיר אתרנט המהיר
כניסה
shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 נתון למשא ומתן

8 יחידות מתגי DIP ממיר אתרנט המהיר עם מרחק 550 m-120 km

תיאור מוצר

אותות חשמלית Ethernet סיבי media converter לשמש כדי tramsmission לאותות אופטיים, התכונות הוא לשדר ולקבל אופטי אותות ביטוי על ידי זוג של סיבים אופטיים בכבלים, בשל דופק אות השידור הוא אור טופס, ולכן ביחס חוטי המתכת הם יתרונות שאין: אבטחה גבוהה, אמינות, מהירות שידור, למרחקים ארוכים, עלות נמוכה, חיסכון משאבים שאינם מתחדשים. מאפיינים אלה הם מאוד מתאים מטרופולין רשתות ברשת המקומית באזור יישומים.

סדרה זו של סיבי media covnerter שבב ASIC אימץ רב עוצמה, עיצוב פשוט, אמינות גבוהה, לצרוך חשמל נמוך וכן הלאה. פונקציית שעון מעורר כישלון מתרחש יכול להיות להזכיר של הקישור והנחיות מיקום שבר בזמן, וכדי לאלץ את יציאת Ethernet קישור הפסקה. השתמש באיכות גבוהה מודולים משדר אופטי, תכונות אופטיות לספק טוב מאפיינים חשמליים, כדי להבטיח העברת נתונים אמינה, חיי עבודה ארוכה.

 

1. according IEEE802.3, IEEE802.3u, 10/100Bast-TX, 100Base-FX סטנדרטי.

2. Support פונקצית בקרת זרימת ieee802.3x.

3. תמיכת יציאת Ethernet 10/100 M, דופלקס מלא וsemiduplex משא ומתן אוטומטי.

נמל 4. Ethernet Auto-mdi/MDIX להעיף אוטומטי, מקביל/על פני זוג שזור אוטומטי משא ומתן.

5. Support שידור אחסון שידור ישירה.

6. Ultra נמוך בזמן עיכוב העברת נתונים, שקוף לחלוטין פרוטוקול רשת.

7. Built 288KB RAM נתונים חיץ, suport מנות נתונים ארוכות 2046 בתים.

8.50/125um או 62.5/125um סיבי multimode קישור מרחק שידור עד 550 מטר ו30 2 KM.

9. 9/125um סיבים חד קישור שידור מרחק עד 120 KM.

10. עיצוב תצורת Modulization, מארז ספק כוח תמיכה עבור קלטת media converter.

11. תמיכה ניתנים להחלפה חמה, plug and play.

12. 6 מחווני LED, מדינת חיבור קישור משוב dynamix איתור תקלות.

13. Built-in מעגל הגנה מפני ברקים, באופן משמעותי להפחית את הנזק שנגרם על ידי אינדוקציה ברק.

14. Average זמן עבודה יותר מ 100,000 שעות ללא תקלות.

 

תכונות בסיסיות:

 

 

פריט

מפרט/טווח

1

מספר פריט

APT-103 סדרה

2

סטנדרטי

IEEE802.3, IEEE802.3u, 10/100Base-TX, 100Base-FX

3

בקרת זרימה

שליטת בקרת זרימת נמל ieee8.2.3x וbackpressure

4

מהירות שידור

10 M/100 M משא ומתן אוטומטי

5

מצב שידור

דופלקס מלא וsemiduplex (משא ומתן אוטומטי)

6

המרת מצב

המרת מדיה, העברת אחסון, שידור ישיר

7

כתובת MAC

1 K

8

מרחב חיץ

288KB

9

אורך מנה

העברת אחסון: 2046 בתים, ישר דרך, אינסופית.

10

בזמן עיכוב

9.6us

11

שיעור שגיאה קצת

< 1/1000000000

12

MTBF

100,000 שעות

13

אספקת חשמל

AC100 ~ 265 V 50/60Hz/DC5V 1A

14

פיזור הספק

< 2.5 W

15

ממשק

נמל Eletric: RJ45, יציאת סיבים: SC/FC

16

זוג שזור

Cat.5, Cat.6, חוט ישיר וחוטים צולבים.

17

סיבי Multimode

50/125, 62.5/125um

18

חד סיבים

8/125, 8.3/125,9/125um

19

Wavelengh

850nm/1310nm/1550nm

20

מרחק שידור

 

 

1) multimode סיבים כפולים

550 M/2Km

 

2)חד סיבים כפולים

20/40/60/80/100/120Km

 

3)חד סיב בודד

20/40/60/80Km

 

4)זוג שזור Cat.5

100 m

21

טמפרטורת הפעלה

0 ~ 50 & #8451;

22

טמפרטורת אחסון

-20 ~ 70 & #8451;

23

לחות

5% ~ 90%(ללא עיבוי)

 

 

 

השירותים שלנו

·כמות מוצרים מקטן עד גדול סטנדרטי OEM מותאם אישית הם בברכה.

·ציות תעשיית הסביבה עם RoHS וסטנדרטים SGS.

·כל המוצרים הם 100% נבדק באופן מלא על ידי מומחיות טכנית שלנו.

שאלות נפוצות
 

 

Q1. מה MOQ שלך?

A1 .1pcsהוא בסדר, מה שכמה שאתה צריך, ואנחנו גם נותנים לך את השירות הטוב ביותר.

 

 Q2. מה הסמכה השיג את?

A2: המוצר שלנו תפעל אך ורק את ISO9001: 2008 מערכת בקרת איכות ואנחנו עבר את CE, CCC, ROHS בדיקת SGS ו, אתה יכול לסמוך עלינו.

 

Q3: מה עם החבילה שלך ומשלוח, יהיה זה שבר במהלך משלוח?

 A3: אתה לא צריך לדאוג לחבילה, נשתמש עמיד הלם מקרה לאספקה.

 

Q4. מה דרך אספקה משותף שלך?

A4: בדרך אוויר, בים או אקספרס (UPS, DHL, Fedex, TNT, EMS...) אנחנו אעשה את תכנית משלוח מושלם בשבילך.

 

Q5. תגיד לי כמה פרטים על זמן צו.

A5: אנחנו נותנים לכם את ההבטחה אם כל שאלה במהלך השנה 1 ולא לגרום על ידי גורמים אנושיים, אנו לתקן את זה.

 

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.