Arista SFP-10G-SR מיני GBIC 10Gb 850nm 300m cctv משדר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏19.00 $ - ‏49.00 $ | 2 חתיכה / חתיכות (min. Order)
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Johor, Malaysia
שם מותג:
Arista
מספר דגם:
SFP-10G-SR
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
2.
שימוש:
FTTX
יישום:
ישיר קבור
Type:
SFP+
Rate:
10G
Wavelength:
850nm
Distance:
300m
Connector:
Dual LC Connector
Media Type:
Multi-mode
Module type:
Pluggable
Temperature:
0°C~70°C
Voltage supply:
3.3v
Warranty:
1 year
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
1000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
על פי כמות, אנחנו יכולים לספק חבילה מקצועית, 10/20/36 pcs באחד אנטי סטטי פלסטיק תיבה, קמעונאות חבילה. אנחנו יכולים גם לעשות כמו הדרישה שלך.
כניסה
Shenzhen

Arista SFP-10G-SR מיני GBIC 10Gb 850nm 300m cctv משדר

  • 10Gigabit 850nm 300m אופטי מודול
  • מותג: Arista
  • ערבות: 100%Aristaמקורי
  • יתרון: יותר מ 3000pcs במלאי, משלוח בקרוב לאחר pAYment

תכונות

מותגArista
מקום מוצאמלזיה
מצבחדש
גורם צורהSFP +
אורך גל850nm
מרחק300mn
קצב נתונים (מקסימום)10G
נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C)0 °C
גבוהה סוף מקרה Temperatyre(°C)70 °C
אבחוןדיגיטלי
משדרVCSEL
מקלטפין
מתח אספקה3.3-5v
מחברDual LC
אחריות1 שנה
DDMIכן
זמן של משלוחבתוך 24 שעות
חבילה10/36/50 pcs
 
מוצר תיאור

 

 

 

ODM & OEM SFP מודול:יש לנו המותג שלנו:למעלה-Trans, בעלים של 3000 מ"ר במפעל,15 R & D צוות יותר מ 100 עובדים, פרימיום SFP, XFP, X2, SFP +, Bidi אחרים היי-טק sfp כמו 40G שSFP/ QSFP+ו100G CFP/CFP2/ CFP4/ QSFP28 וכן הלאהכל סוגים של מפרטים.ODM שירות מסופק.

 

החברה

מכירות צוות:

אנו גאים לעבוד עם מגוון רחב של לקוחות, מפני עצמאי לעסקים הגלובלי תאגידים. שלנו הנוכחי לקוחות כוללים מגוון רחב של חברות אירוח, הממשלה גופים, ספקי שירותי האינטרנט, כבל חברות, תקשורת חברות נתונים מרכזי. אנו מצפים לעבוד איתך.

 

 

 למה לבחור Topstar?             

1. Topstar כבר ב את אופטי משדר מודול תעשיית עבור יותר מ 11שנים.

2. כרגע אנחנו מספקים יותר מ 20,000 חתיכות כדי יותר מ 100 לקוחות קבועים וחדשים מקומי ובינלאומי חודשי.

3. אנחנו אחד הגדול ביותר אופטי משדר מודול מפיצים עבור מקורי מותגים כמו Finisar ו Brocade בסין.

4. יציב ערוץ ומשאבים בשפע מבטיח לנו באופן עקבי לספק שלנו  לקוחות באיכות מוצרים ומחיר תחרותי.

5. צוות מכירות מקצועי מספק לך עם חווית קנייה מצוינת, ותשובות כל השאלות שלך דרך החוצה זה תהליך.

אנחנו מסתכלים קדימה כדי להגיע שיתוף פעולה עם המוערכת שלך חברה, על ידי מתן את למעלה ממדרגה מוצרים באיכות 100% כל שירותים בלב!

 

השירותים שלנו

שירות אנו יכולים להציע:

1.12 חודשים איכות אחריות

2.בדרך כלל200,000Pcs finisar/BRocaceמודולים במלאי כך אנחנו יכולים לשלוח מוצרים בתוך 24 שעות

3. כל אחת sfp כדי לעבור את מבחן לפני חינם

4.10 יח'\קופסא אנטי סטטי חבילה תוכנן במיוחד עבור אבטחה

 

אריזה & חינם

חינם:

1. בינלאומי אקספרס: DHL, FedEx, UPS, TNT ו-ems או אחרים בהתאם ללקוחות.

2. לקוחות המפרט למשלחים או סחיר חינם שיטות!

3. Delivery זמן: 1 יום עבודה לאחר תשלום שקיבל

 

תנאי תשלום:
1. Payment: T/T, ווסטרן יוניון, MoneyGram,HSBC, כמו גם במזומן תשלום

2. MOQ: 1pcs

3. Warranty : 1 שנה

4. חבילה ידיעות:ACcorדינג כדי כמות,אנחנו יכולים לספק pRofessional חבילה, 10/20/36 pcs באחד אנטי סטטי פלסטיק תיבה, קמעונאות חבילה. אנחנו יכולים גם לעשות כמו הדרישה שלך.

 

 

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדרים אופטיים מקורי?

A1.Yes, כל שלנו משדרים אופטיים מובטחים 100% מקורי!

 

Q2.How אתה להבטיח את איכות של SFP?

A2.We יש מקצועי בדיקות QC צוות. כל יחידה יהיה באופן מלא נבדק עם ביצועים מושלמים לפני חינם.

 

Q3. מה תעשה אם מצאתי את מוצר יש כל בעיה באיכות?

A3.We לגבות כל מכירה עם שלנו סיכון-משלוח כסף בחזרה להבטיח! אתה יכול לקנות בביטחון מחברה בתום לב כי כבר לשרת את לקוחות עבור מעל 10 שנים! החלום שלנו הוא כדי לבנות מפורסם 100 שנים העסק!

 

Q4. מה הם את סחר תנאי?

A4.Lead זמן: 1 יום לאחר אישור תשלום (במלאי, אנחנו צריכים 1 יום באופן מלא מבחן אותם)

מונח תשלום: Western Union, T/T, Alipay, Escow, גרם כסף

אחריות: 1 שנה

 

Q5. לעשות יש לך תואם אלה?

A5.Yes, יש לנו המותג שלנו: למעלה-trans, כולל 1X9,SFP, XFP, SFP +, BIDI בכל סוגים של מפרטים.

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.