כל הקטגוריות
מבחר פופולרי
Trade Assurance
מרכז הקונים
מרכז העזרה
הורידו את האפליקציה
הפכו לספק

מפעל סיטונאי Multimode MTRJ/MPO OM3 אופטי מחבר עבור Ftth נתונים מרכז נמוך אובדן הכנסה תקשורת סיבי מתאם

אין ביקורות עדיין

מאפיינים עיקריים

מפרט הליבה של התעשייה

סוג
סיבי מתאם & מחברים

מאפיינים נוספים

מספר דגם
JFOAT-SFF-MPO/MTRJ
מקום מוצא
Guangdong, China
שם מותג
JFOPT
שימוש
Telecom, FTTX, Data center
זמן אחריות
1 year
רשת
Wireless LAN, Wifi, 4G, 3G
Product name
MTRJ/MPO Fiber Optic Adapter
Interface protocol
MTRJ/MPO
Meterial of Adapter
PEI
Color
Customer Requirement
Direction of the KEY
Different direction / Same direction
Certification
ISO9001, ISO14001
Insertion Loss
≤0.70dB, Typical≤0.50dB
Repeatability
≤0.20dB after 500 matings
MOQ
2pcs
Package
50 Pieces/Blister Box

אריזה ומשלוח

פרטי אריזה
50 Pieces/Blister Box
Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal:
20X10X10 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.010 ק"ג

יכולת אספקה

יכולת אספקה
1000 חתיכה / חתיכות per Day

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 10001001 - 3000 > 3000
זמן משוער (ימים)57נתון למשא ומתן
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 1 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏5.50 ‏$/יחידה

התאמה אישית

Customized logo
מינימום הזמנה: 5000
Graphic customization
מינימום הזמנה: 5000
Customized packaging
מינימום הזמנה: 5000

תיאורי המוצרים מהספק

כמות הזמנה מינימלית: 10 יחידות
‏0.79 ‏$ - ‏6.30 ‏$

וריאציות

סך הקופונים:

משלוח

עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 1 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏5.50 ‏$/יחידה

הטבות לחברי מועדון

החזרים מהירים על הזמנות בשווי נמוך מ-US $1,000הצג עוד

הגנות על המוצר הזה

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים ו-Easy Return

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים, בתוספת החזרות מקומיות בחינם של מוצרים פגומים