כל הקטגוריות
מבחר פופולרי
Trade Assurance
מרכז הקונים
מרכז העזרה
הורידו את האפליקציה
הפכו לספק

OEM אורך 1m/2m/3m/100m SC/UPC-SC/UPC SM 1 ליבה 9/125 3.0mm ROHS סיבים אופטי מגשר אופטי סיבי תיקון כבל כבל

5.0(1 review)
2 הזמנות
Dongguan HX Fiber Technology Co., Ltdיצרן בהתאמה אישית3 yrsCN

מאפיינים עיקריים

מפרט הליבה של התעשייה

סוג
סיבים אופטי תיקון

מאפיינים נוספים

מספר דגם
HX-Patch Cord-33
מקום מוצא
Guangdong, China
שם מותג
HXFiber
שימוש
FTTH , FTTX
זמן אחריות
10 שנים
מותאם אישית אורך
1/2/3/5/7/9/10/100m או כמו שאלתך
אובדן הכנסה
<0.2 dB
כבל קוטר
0.9 / 2.0 / 3.0mm
אובדן תשואה
> 55 dB
חומר של מעטפת חיצונית
PVC,LSZH,PU,PE
משוריין צינור
עם או ללא בצע שאלתך
טמפרטורת עבודה (℃)
-25 ℃ ~ + 70 ℃
מחבר טבעת הידוק
Zirconia קרמיקה
פולני סוג
SMF:UPC-UPC;UPC-APC;APC-UPC;APC-APC; MMF:UPC-UPC
MOQ
1pcs

אריזה ומשלוח

פרטי אריזה
paper box
כניסה
shenzhen
Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal:
15X15X1.5 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.150 ק"ג

יכולת אספקה

יכולת אספקה
1500000 חתיכה / חתיכות per Month

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 10001001 - 1000010001 - 100000 > 100000
זמן משוער (ימים)1310נתון למשא ומתן
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 2 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏10.00 ‏$/יחידה

התאמה אישית

Customized logo
מינימום הזמנה: 1000
Customized packaging
מינימום הזמנה: 1000
Graphic customization
מינימום הזמנה: 1000

תיאורי המוצרים מהספק

10 - 9999 יחידות
‏0.29 ‏$
10000 - 999999 יחידות
‏0.28 ‏$
>= 1000000 יחידות
‏0.15 ‏$

כמות

משלוח

אין פתרונות משלוח לכמות שנבחרה כרגע
סה"כ פריט/ים (0 וריאציות 0 פריטים)
$0.00
סך המשלוח
$0.00
סיכום ביניים
$0.00
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 2 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏10.00 ‏$/יחידה

הגנות על המוצר הזה

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים ו-Easy Return

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים, בתוספת החזרות מקומיות בחינם של מוצרים פגומים