כל הקטגוריות
מבחר פופולרי
Trade Assurance
מרכז הקונים
מרכז העזרה
הורידו את האפליקציה
הפכו לספק

RS235/485/422 מקורי מוצרים סידורי ethernet כדי סיבי ממיר כפול סיבי SM 20 km

אין ביקורות עדיין

מאפיינים עיקריים

מאפיינים נוספים

מספר דגם
GM168SM-C20A/B

מקום מוצא
Guangdong, China

שם מותג
Nufiber

Shell Material
Iron

Color
White

Interface
rs235/422/485

Working Format
Asynchronism, point to point,rate up to 120Kbps

Mode Type
single mode/multi mode

Transmission Distance
20km

Optical connector
FC/SC/ST

Manufacture
YES

Working Wavelength
1310nm

Warranty
3 years

אריזה ומשלוח

פרטי אריזה
Standard Export Carton Packing

כניסה
Shenzhen

יכולת אספקה

יכולת אספקה
5000 חתיכה / חתיכות per Week

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 10 > 10
זמן משוער (ימים)1נתון למשא ומתן

תיאורי המוצרים מהספק

כמות הזמנה מינימלית: 1 יחידה
‏45.00 ‏$ - ‏65.00 ‏$

כמות

משלוח

אין פתרונות משלוח לכמות שנבחרה כרגע
סה"כ פריט/ים (0 וריאציות 0 פריטים)
$0.00
סך המשלוח
$0.00
סיכום ביניים
$0.00

הטבות לחברי מועדון

החזרים מהירים על הזמנות בשווי נמוך מ-US $1,000ממשו עכשיו

פרטי הרכישה
הגנה עם

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים