SD-SDI/HD-SDI/3g-sdi/4k/1080p ממיר וידאו 1 יחיד וידאו/טלוויזיה משדר iptv ממיר סיבים iptv

אין ביקורות עדיין

מאפיינים עיקריים

מאפיינים נוספים

מקום מוצא
Guangdong, China
עובש פרטי
לא
שם מותג
3C-LINK
מספר דגם
3C-SDI-3G-T/R20
Product name
hd-sdi video transmitter
Model number
3C-SD-SDI/HD-SDI/3G-SDI
Fiber module
SFP single model
Connector
Simplex LC
Wavelength
850/1310nm(MM),1310/1550nm(SM)
Data Rate
3G
Weight
0.7kg
Device size
112*104*28mm(length*width*height)
Certification
CE/ROHS/ISO9001
Color
Black

זמן אספקה

כמות (יחידות)1 - 1000 > 1000
זמן משוער (ימים)10נתון למשא ומתן
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 2 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏60.00 ‏$/יחידה

התאמה אישית

Customized logo
מינימום הזמנה: 500
Customized packaging
מינימום הזמנה: 500
Graphic customization
מינימום הזמנה: 500

תיאורי המוצרים מהספק

2 - 19 יחידות
‏60.00 ‏$
20 - 49 יחידות
‏59.00 ‏$
>= 50 יחידות
‏58.00 ‏$

כמות

משלוח

סה"כ פריט/ים (0 וריאציות 0 פריטים)
$0.00
סך המשלוח
$0.00
סיכום ביניים
$0.00
עדיין מתלבטים? קבלו דוגמיות תחילה! להזמין דוגמית

דוגמיות

כמות הזמנה מקסימלית: 2 יחידה
מחיר הדוגמית:
‏60.00 ‏$/יחידה

הגנות על המוצר הזה

תשלומים מאובטחים

כל תשלום שאתם מבצעים ב-Alibaba.com מאובטח על ידי הצפנת SSL ופרוטוקולי PCI DSS קפדניים להגנה על נתונים

מדיניות החזרים כספיים ו-Easy Return

דרשו החזר כספי אם הזמנתכם אינה נשלחת, אובדת או מגיעה עם בעיות במוצרים, בתוספת החזרות מקומיות בחינם של מוצרים פגומים