המחיר הטוב ביותר 100 M media converter עם ספק כוח חיצוני עבור משלוח חינם

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏16.00 $ - ‏28.00 $ / זוג | 1 זוג / pairs (min. Order)
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Nufiber
מספר דגם:
NF--C570S20A/B
שם מוצר:
100 Mbps סיבי media converter
סטנדרטי:
IEEE802.3u 100Base-TX
סוג:
אחת סיבי מצב יחיד
אורך גל:
1310nm/1550nm
מרחק:
20 KM
אספקת חשמל:
ספק כוח חיצוני
מחבר:
SC כדי RJ-45
הסמכת:
FCC CE Rohs
חומר:
ברזל
אחריות:
3 שנים
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
20 תיבות/קרטון אחד או כדעתך
כניסה
Shenzhen

10/100 M יחיד סיבי sc 20 km מלא דופלקס חצי דופלקס סיב אופטי מדיה ממיר

סקירה

אתNuFiber®אחת סיבי מצב יחידממירי מדיה נועדו לשדר ולקבל 10/100 Mbps נתונים מעלאחדאופטי סיבי. ממשק החשמל יהיה אוטומטי-משא ומתן כדי a 10 Mbps, או 100 Mbps Ethernet קצב ללא כל התאמות. את אופטי ממשק פועל 100 Mbps Ethernet קצב. LED אינדיקטורים מסופקים למהירות בירור ציוד הפעלה מצב.

 

תכונות עיקריות:

1.Plug and play, ביצועים גבוהיםצריכת חשמל נמוכה

2.בקנה אחד עם IEEE802.3 (10BASE-T) ו IEEE802.3u (100BASE-TX/FX) סטנדרטים

3.משא ומתן אוטומטי תמיכה על RJ45 יציאת

4.משא ומתן אוטומטי של דופלקס (HDX/FDX) על RJ45 יציאת

5.Mdi/MDI-X תמיכה על RJ45 יציאת

6. מרחקים עד 20 ~ 120 km, סיב בודד

7. AC או DC מופעל

8. LED אינדיקטורים

מפרט

פרמטרים

מפרט

סטנדרטים

IEEE802.3u (100Base-TX/FX), IEEE 802.3 (10Base-T)

אורך גל

1310 ננומטר/1550 ננומטר

שידור מרחק

20Km כדי 120 km

יציאת

אחד RJ45 נמל, סיב בודד (SC/ST/FC)

MDI/MDI-X

בחירה אוטומטית

MAC כתובת שולחן

אני K

חיץ גודל

1 מגה ביט

בקרת זרימה

דופלקס: בקרת זרימה; חצי דופלקס: בחזרה לחץ

זמן עיכוב

חנות-and-קדימה: 9.6us, ישר דרך: 0.9us

BER

<1/1000000000

אספקת חשמל

מחוץ: 5 V DC 1 א
Built-in: 100 V כדי 265V AC 50Hz-60Hz

הפעלה טמפ.

0 °C כדי+ 70 °C

אחסון טמפ.

-20 °C כדי+ 80 °C

יחסית לחות

5% עד 90% (ללא עיבוי)

מידות

95mm × 70mm × 25mm

נטו משקל

0.165 kg

מידע להזמנות

 

חלק מספר

תיאור

 

NF-C570C

רב-מצב 10/100 M 2 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

NF-C570S20

מצב יחיד 10/100 M 20 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

 

NF-C570S20A/B

מצב יחיד 10/100 M 20 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

NF-C570S20A TX: 1310nmRX: 1550nm

NF-C570S20BTX: 1550nmRX: 1310nm

NF-C570-SFP

1 SFP נמל  100 M RJ45Port             ספק כוח חיצוני

NF-C570S40

מצב יחיד 10/100 M 40 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

NF-C570S60

מצב יחיד 10/100 M 60 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

NF-C570S80

מצב יחיד 10/100 M 80 KM SC כדי RJ45 חיצוני אספקת חשמל

להתחבר תרשים

 

מוצר להראות

 

אריזה & חינם

 

 

החברה

NUFIBER, הוא יצרנית מקצועית בעיר שנזן סין, החברה נוסדה בשנת 2003, באמצעות מעולה מיומנויות וחוויות עשירות להציע המוצרים הטובים ביותר עבור לקוחות.

 

שאלות נפוצות

ברוכים הבאים לשלוח לנו חקירה עבור מוצרים זה!

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.