notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

המחיר הטוב ביותר 10GSFP + לsfp + OEO מדיה ממיר 10g oeo ממיר

  • 1-9 חתיכות
    ‏81.00 $
  • 10-49 חתיכות
    ‏80.00 $
  • >=50 חתיכות
    ‏78.00 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
5 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
דוגמיות: ‏78.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏78.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
3C-Link
מספר דגם:
3C-OEO-SFP +-SFP +-E
שם מוצר:
10g oeo ממיר
ממשק סוג:
RJ45 כדי SFP +, RJ45 כדי XFP,SFP + לsfp +, SFP + XFP, XFP XFP
UTP מחבר:
RJ-45, 1G/10Gbps
סיבי מחבר:
SFP + או XFP
קצב נתונים:
10 Gb/s
UTP כבל:
חתול 6a
דגימות:
זמין
הסמכת:
CE RoHS
יצרן:
3C-Link
צבע:
שחור

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
25X26X6.5 ס"מ
Berat kotor tunggal:
1.500 ק"ג
Jenis Paket:
10G SFP + לsfp + ממיר יהיה אריזה עם קרטון תיבה
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 100 >100
זמן משוער (ימים) 5 נתון למשא ומתן

3C-Link תמיכה 3R סיבי כדי נחושת או סיבי כדי סיבי 10G Ethernet ציוד 10g oeo מדיה ממיר

 

 

מוצר תיאור

 

 

 מוצר זה הוא ביצועים גבוהים 10G אופטי מדיה ממיר, באמצעות אופטי חשמלי-חשמל המרה גל, לממש את אופטי אות שיווי משקל הגברה, שעון מיצוי אופטי התחדשות, ועם WDM (DWDM/CWDM) טכנולוגיה, יכול להשיג אופטי אותות שידור בסיב בודד על ידי אחת או דרך מרובה לאורך מרחק. על קיים תשתית רשת, זה יכול במהירות לשפר את תקשורת קיבולת, להרחיב את רוחב פס, תוך שימוש נמוך עלות גבוהה חסכוני פתרונות לנהל ולהפעיל את מערכת, הפעלה קלה ותחזוקה.

 

  • תמיכת ג 'מבו מסגרת
  • שקוף להובלה ומאוד נמוך עיכוב
  • חיבור בין סיבי כדי נחושת או סיבי כדי סיבי 10G Ethernet ציוד
  • יכול להיות מיושם בחדר תקשורת, R & D מעבדה, נתונים מרכז, וכו'
  • תמיכה ITUT שנקבע DWDM/CWDM אורך גל
  • תמיכה חמה חיבור
  • מלא מצב תצוגת Led
  • התקנה קלה
  • תומך 3R (מחדש דור, מחדש עיתוי, עיצוב מחדש) ביצועים

 

  • פרוטוקולים: IEEE802.3an (10Gbase-T), IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/אה/ZR)
  • שיעור העברת מנות מרבי: 14,880,950/S
  • ממשק סוג: RJ45 כדי SFP +, RJ45 כדי XFP, SFP + לsfp +, SFP + XFP, XFP XFP
  • מחבר: UTP: RJ-45, 1G/10 Gbps; סיבים: SFP + או XFP
  • כבל:
  • UTP כבל: חתול 6a (מרחק מקסימום עד 100 m)
  • סיבים: multimode: 50/125, 62.5/125μm (מרחק מקסימום עד 300 m)
  • חד: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 μm (מרחק המקסימום עד 80 km)
  • כוח: AC 220 V (170-260 V) 50Hz; DC 5 V, 3A
  • טמפרטורת סביבה: 0 ~ + 50℃
  • טמפרטורת אחסון:-20 ~ + 70℃
  • לחות: 5% ~ 90%
  • מידות: כוח חיצוני: 30 (גבוה) x 100 (רוחב) x140 (אורך) מ"מ

        

 

 

 

3C-LINK מיני סוג 10G SFP + מדיה ממיר

 

3C-LINK מדיה ממיר רשימה

 

 

 
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.