מצב כפול יחיד Bidi SFP סיב אופטי משדר מודול, 20 KM 100 Mbps 1.25 גרם 10 גרם SFP משדר מודול עם מחיר

עלויות FOB: US $ 45.9-69.9 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 1 חתיכה / חתיכות SFP סיב אופטי משדר מודול
יכולת אספקה: 3200 חתיכה / חתיכות לכל שבוע SFP סיב אופטי משדר מודול
זמן אספקה: 5-10 ימים עבור SFP סיב אופטי משדר מודול
תנאי תשלום: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,paypal,VISA,master card,alipay

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Foclink או OEM
מספר דגם:
SFP סיבי משדר מודול
שם מוצר:
SFP סיבים אופטי משדר מודול
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
OEM או ODM:
מקובל
סטנדרטי:
IEEE802.3X
אחריות:
3 שנים
מרחק:
20 km
אורך גל:
1270/1330nm
סיבי סוג:
אחת סיבי מצב יחיד
גיליון נתונים:
10 gb/s
הסמכת:
CE RoHS FCC

פרטי אריזה

פרטי אריזה: מצב כפול יחיד Bidi SFP סיב אופטי משדר מודול, 20 KM 100 Mbps 1.25 גרם 10 גרם SFP משדר מודול עם מחיר, 10 יחידות/משטח פלסטיק, 500 יחידות/קרטון, גודל קרטון: 556*328*435 מ"מ

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010177052003