זרז 10 Gb/s 850nm Multimode sfp מודול SFP-10G-SR

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏1.00 $ - ‏28.90 $ | 10.0 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה אקספרס
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
American Samoa
שם מותג:
OEM
מספר דגם:
SFP-10G-SR
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTX
Distance:
300M
Wavelength:
850nm
DDMI:
Yes
Rate:
10G
Form Factor:
SFP+
Quatity:
100% original
Certificate:
CE, RoHs
Quality:
High quality
Warranty:
1 year
Skype:
lisalin6565
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Week In stock
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
בתמיסה פלסטיק תיבה, חבילה הקמעונאי

 

 

זרז 10 Gb/s 850nm Multimode sfp מודול SFP-10G-SR

 

מקורי SFP + 10GB-SR SFP-10GB-SR SFP + מצב יחיד (850nm-10.3Gb/s-300M-SC) מקורי אופטי סיבי משדר מודול

 

 

תכונות ויתרונות

  • SFP + מודולים מציעים הבא תכונות ויתרונות.
  • תעשיית של הקטן ביותר 10G גורם צורה עבור הצפיפות הגדולה ביותר למארז
  • ניתנים להחלפה חמה קלט/פלט מכשיר שמתחבר ethernet SFP + יציאת של מתג (לא צריך כוח למטה אם התקנה או החלפה)
  • תומך “תשלום כ-you-go-לאכלס” דגם עבור השקעה הגנה וקלות טכנולוגיה הגירה
  • דיגיטלי אופטי ניטור ויכולת חזקה יכולות אבחון
  • אופטי יכולת פעולה הדדית עם 10 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, ו 10 10GBASE XFP ממשקים באותו הקישור
  • איכות זיהוי (ID) תכונה מאפשרת פלטפורמת כדי לזהות אם מודול מאושר ונבדק על ידי

 

 

SFP-10G-SR מודול

את 10GBASE-SR מודול תומך קישור אורך של 26m על סטנדרטי סיבי ממשק נתונים (FDDI)-כיתה multimode סיבים (MMF).

באמצעות 2000MHz * קילומטר MMF (OM3), עד 300m קישור אורכים אפשריים. באמצעות 4700MHz * קילומטר MMF (OM4), עד 400m קישור אורכים אפשריים.

 

 

אנחנו גם יש הרבה מקורי חדשוhuaweiמוצרים במלאי שאינם מופיעים על alibaba.com, אנא בטובךקשר לי או להוסיף שלי סקייפ: lisalin6565עבור יותר מידע.

 
 

יותר פרטים

סוג חלק מספר Topstar של חלק מספר יישום אורך גל מדיה סוג להגיע
SFP + SFP-10G-SR TOP-SFP-10G-SR SFP + 10GBASE-SR 850 MMF 300M
SFP-10G-LR TOP-SFP-10G-LR SFP + 10GBASE-LR 1310 SMF 10km
SFP-10G-LRM TOP-SFP-10G-LRM SFP + 10GBASE-LR 1310 MMF 220m
SFP-10G-ER TOP-SFP-10G-ER SFP + 10GBASE-ER 1550 SMF 40km
XENPAK XENPAK-10GB-SR TOP-XENPAK-10GB-SR 10GBASE-SR 850 MMF 300m
XENPAK-10GB-LR + TOP-XENPAK-10GB-LR + 10GBASE-LR 1310 SMF 10km
XENPAK-10GB-LRM TOP-XENPAK-10GB-LRM 10GBASE-LR 1310 MMF 220M
XENPAK-10GB-ER + TOP-XENPAK-10GB-ER + 10GBASE-ER 1550 SMF 40km
XENPAK-10GB-ZR TOPXENPAK-10GB-ZR 10GBASE-ZR 1550 SMF 80km
XENPAK-10GB-LW TOP-XENPAK-10GB-LW 10GBASE-LW 1310 SMF 10km
X2 X2-10GB-CX4 TOP-X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4 N/ Cu 15m
X2-10GB-SR TOP-X2-10GB-SR 10GBASE-SR 850 MMF 300m
X2-10GB-LR TOP-X2-10GB-LR 10GBASE-LR 1310 SMF 10km
X2-10GB-LRM TOP-X2-10GB-LRM 10GBASE-LR 1310 MMF 220m
X2-10GB-ER TOP-X2-10GB-ER 10GBASE-ER 1550 SMF 40km
X2-10GB-ZR TOP-X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR 1550 SMF 80km
XFP XFP-10GER-192IR + TOP-XFP-10G-ER 10GBASE-ER 1550 SMF 40km
XFP-10G-MM-SR TOP-XFP-10G-SR 10GBASE-SR 850 MMF 300m
XFP-10GLR-OC192SR TOP-XFP-10G-LR 10GBASE-LR 1310 SMF 10km
XFP-10GER-OC192IR TOP-XFP-10G-ER 10GBASE-ER 1550 SMF 40km
XFP-10GZR-OC192LR TOP-XFP-10G-ZR 10GBASE-ZR 1550 SMF 80km

 

 

מקורי מותג

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/ Brocade/ Huawei/ Avago/מקור/WTD/ JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000pcsמלאי לחודש אניNמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

 

 

תנאי תשלום

1.תשלום:T/T, ווסטרן יוניון, MoneyGram,HSBC,כמו גם במזומן תשלום

2.MOQ:10pcs

3.אחריות:1 שנה

4.חבילה ידיעות:על פי כמות, אנחנו יכולים להציע 1 על ידי אחד בתיבה, או 10pcs בקופסא פלסטיק או 20pcs. ויכול לעשות כנדרש.

 

 

אריזה & חינם

 

קישור-כל חבילה

 

10 pcs/תיבת שלפוחית
10 תיבות שלפוחית(סה"כ 100 pcs)/קרטון
G.W. : 2.8 KG / CTN
קרטון ממד: 215*195*170MM
 
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.