catv משדר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏18.00 $ - ‏50.00 $ / חתיכה | 2 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Fujian, China
שם מותג:
Belycomm
מספר דגם:
BLLD-**
חבילה:
קואקסיאלי
סוג:
לייזר דיודה
חבילה סוג:
Coaxical חבילה
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
קרטון נייר
כניסה
Xiamen
זמן אספקה: :
within 7 days after receiving payment

דיודת לייזר FP 1310nm CATV משדר 1.25 גרם

 

1. Features:

לאמץ פברי פרו (רב Quatum היטב) מבנה

קואקסיאליים DFB חבילה

built-in צג InGaAs

אמינות גבוהה, חיים פעולה ארוכים

ריתוך לייזר קבוע

סוג מחבר שונים

תפוקת כוח שונים (0.5 mw-4 mw)

 

2. Applications:

משדר אופטי של נתוני אות

משדר אופטי של אות אנלוגית

מודול מקלט אופטי אופטי Bidi

ציוד בדיקה

מודול משדר

תקשורת

 

3. רייטינג מקסימום מוחלט (Tc = 25 °C)

פרמטר

סמל

דירוג

יחידה

הפעלה נוכחית LD

אם (LD)

ה-i + 20

mA

מתח הפוך LD

Vr (LD)

2.0

v

הפעלה נוכחית פ"ד

אם (PD)

2

mA

פ"ד ההפוך מתח

Vr (PD)

15

V

Operationg tempereture

Topr

-40 ~ + 85

°C

tempereture אחסון

Tstg

-40 ~ + 85

°C

ריתוך tempereture

Tsld

260/10

°C/S

 

4. (Tc = 25oC) אופטי ומאפיינים חשמליים

פרמטר

סמל

דקות

סוג

מקסימום

יחידה

מצב בדיקה

סף הנוכחי

ה-i

5

 

15

mA

CW

מתח קדימה

Vop

 

1.1

1.6

V

CW, אם = Iop

פלט אופטי כוח

Pf

 

4.0

 

mW

CW, אם = ith +

אורך גל מרכז

λ ג

1290

1310

1330

ננומטר

CW, P0 = Pf

עלייה/סתיו זמן (10 ~ 90) %

Tr/Tf

 

 

0.4

nS

אם = I, פו = Pf (10-90) %

צג הנוכחי

Im

0.1

 

1

mA

CW, P0 = Pf

קיבוליות פ"ד

CPD

 

10

15

PF

VRD = 5 V

זרם אפל פ"ד

מזהה

 

 

1

nA

VRD = 5 V

מנת דיכוי מצב הצד

SMSR

30

35

 

dB

CW, Po = 10 mW

על פי דרישות הלקוח מתוך סיבי-כוח עיצוב; יחס דיכוי מצב הצד חל רק על DFB לייזר מודול.

 

5. LD PinASSIGNMENT

 

 

מידע 6. Purchase

חבילת קואקסיאלי BLLD-XXX-XXXX-XXX לייזר דיודה

-X

X

X

-X

X

X

X

-X

X

X

סוג חבילה

סוג conncetor

חבילה

סדרת

סוג LD

אורך גל

כוח

פ"ד Conn-ector פין

שיעור תאריך

מבודד

& V ROHS

סיבי

Rec

P: סיבים

 

R: שקע

F: FC/UPC

S: SC/UPC

T: ST/PC

FA: FC/APC

SA: SC/APC

N: לא

: FC-1

B: FC-2

C: FC-3

D: SC

E: ST

1: סוג 1

2: סוג 2

3: סוג 3

4: סוג 4

5: סוג 5

no: R

D: LD DFB

 

F: LD FP

3: 1310nm

5: 1550nm

51: 1510nm

53: 1530nm

57: 1570nm

אחרים

05:0. 5 mW

10:1. 0 mW

20:2. 0 mW

30: 3.0 mW

40: 4.0 mW

 

סוג:

ב ': סוג B

C: סוג C

1:1. 25 Gb/s

2:2. 5 Gb/s

G: מבודד

 

לא: שום דבר

R: לעבור ROHS

 

לא: שום דבר

 BL הוא בלי עסק ציוד תקשורת Co,. בע"מ, כגון מספר החלק הוא BLLD-PFA2-F3110A-1GR, זה אומר laset דיודה הוא אורך גל של LD הוא 1310nm FP, הקצאת פינים הוא להקליד, כוח הוא 1 mW, עם מבודד, המחבר הוא FC/APC, שיעור תאריך הוא 1.25 Gb/s, לעבור ROHS הסמכה.

לייזרים של מוליכים למחצה וגלאים הם רכיבים רגישים סטטי פגיעים פריקת אלקטרוסטטית (ESD) וגל מעל נוכחית (EOS) נזק! אנא comtact עם רכיבים רגישים סטטי לקחת מתאים צעדי מניעה.

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.