סין מפעל מחיר SM MM FTTH FC ST LC UPC SC APC/UPC ftth סיבי כבל סיבים אופטי תיקון כבל

עלויות FOB: US $ 0.99-2.79 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: ShenZhen/HongKong
כמות הזמנה מינימלית: 20 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 10000 חתיכה / חתיכות לכל שבוע
זמן אספקה: בתוך 1 שבוע
תנאי תשלום: L/C,T/T

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
3c-link
מספר דגם:
צרור תיקון כבל LC לlc
שם מוצר:
סיבי תיקון כבל
חומר:
PVC/LSZH
דגם:
LC/UPC כדי LC/upc
צבע:
כחול
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
אורך:
מותאם אישית אורכים (1 m/2 m/3m... + 1
סוג:
G652D
גודל:
1.5 m
אובדן הכנסה:
0.12dB
אובדן תשואה:
66.9dB

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 piece/פלסטיק שקית

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185224162