תואם SFP28-25G-CWDM-LR 25G 1271nm/1291nm/1311nm/1331nm/1351nm/1371nm CWDM SFP28 10km DOM משדר מודול

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$280.00 - $480.00 | 1.0 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה אקספרס
זמן אספקה::
כמות() 1 - 5 >5
זמן משוער (ימים) 2 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
Top-Trans
מספר דגם:
Top-SFP28-25G-CWDM-LR
Wavelength:
1271nm/1291nm/1311nm/1331nm/1351nm/1371nm
Distance:
10KM
Data Rate:
25Gb
Type:
25G DWDM
Connector:
LC duplex
Temperature:
0°-70°
Warranty:
3-year
Cable Type:
SMF
Compatible:
Brocade
DOM Support:
Yes
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
10pcs ב 1 אנטי סטטי פלסטיק תיבה
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 5 >5
זמן משוער (ימים) 2 נתון למשא ומתן

SFP28-25G-CWDM-LR תואם 25G 1271nm/1291nm/1311nm/1331nm/1351nm/1371nm CWDM SFP28 10km DOM משדר מודול

 

מותג TOP-TRANS
מקום מוצא סין
גורם צורה SFP28
אורך גל 1271nm/1291nm/1311nm/1331nm/1351nm/1371nm
מרחק 10KM
קצב נתונים (מקסימום) 25Gb
נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C) 0 ℃
גבוהה סוף מקרה טמפרטורה (°C) 70
אספקת חשמל 3.3v
מחבר LC מחבר
אחריות 3-שנה
תעודה CE , ROHS, ה-FCC
תואם עם , ערער, וכו'
DDM כן
זמן של משלוח בתוך 72 שעות
חבילה 10 pc/תיבה אנטי סטטי

   

החברה

 

מקורי מותג

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/ Brocade/ Huawei/ Avago/מקור/WTD/ JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000pcsמלאי לחודש אניNמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

מבחן Equitment

 

אריזה & חינם

 

קישור-כל חבילה

 

10 pcs/תיבת שלפוחית
10 תיבות שלפוחית(סה"כ 100 pcs)/קרטון
G.W. : 2.8 KG / CTN
קרטון ממד: 215*195*170MM
 
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדרים אופטיים מקורי?

A1.Yes, כל שלנו משדרים אופטיים מובטחים 100% מקורי!

 

Q2.How אתה להבטיח את איכות של SFP?

A2.We יש מקצועי בדיקות QC צוות. כל יחידה יהיה באופן מלא נבדק עם ביצועים מושלמים לפני חינם.

 

Q3. מה תעשה אם מצאתי את מוצר יש כל בעיה באיכות?

A3.We לגבות כל מכירה עם שלנו סיכון-משלוח כסף בחזרה להבטיח! אתה יכול לקנות בביטחון מחברה בתום לב כי כבר לשרת את לקוחות עבור מעל 10 שנים! החלום שלנו הוא כדי לבנות מפורסם 100 שנים העסק!

 

Q4. מה הם את סחר תנאי?

A4.Lead זמן: 1 יום לאחר אישור תשלום (במלאי, אנחנו צריכים 1 יום באופן מלא מבחן אותם)

מונח תשלום: Western Union, T/T, Alipay, Escow, גרם כסף

אחריות: 1 שנה

 

Q5. לעשות יש לך תואם אלה?

A5.Yes, יש לנו המותג שלנו: למעלה-trans, כולל 1X9,SFP, XFP, SFP +, BIDI בכל סוגים של מפרטים.

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.