תואם ZTE GBIC-GE-RJ45 1000base-T 1000 בסיס RJ45 חשמלי ethernet נחושת SFP משדר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$14.00 - $20.00 | 2 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מספר דגם:
TOP-SFP-T
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
TOP-TRANS
Wavelength:
-
Distance:
100M
Data Rate:
1000Base
Type:
Copper SFP
Connector:
RJ45
Temperature:
0°-70°
Warranty:
1-year
Application:
Switch/Router
Condition:
100% Compatible
Fiber Type:
SFP Transceiver
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
10pcs ב 1 אנטי סטטי פלסטיק תיבה

תואם ZTE GBIC-GE-RJ45 1000base-T 1000 בסיס RJ45 חשמלי ethernet נחושת SFP משדר

 

מותגTOP-TRANS
מקום מוצאסין
גורם צורהנחושת SFP
אורך גל-
מרחק100M
קצב נתונים (מקסימום)1000 בסיס
נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C)0 ℃
גבוהה סוף מקרה טמפרטורה (°C)70
אספקת חשמל3.3v
מחברRJ45 מחבר
אחריות1-שנה
תעודהCE , ROHS, ה-FCC
תואם עם, Huawei, HP,H3C,ZTE, ערער, וכו'
DDMIכן
זמן של משלוחבתוך 24 שעות
חבילה10 pc/תיבה אנטי סטטי

 

יישום:

  • תקשורת
  • נתונים תקשורת
  • מתגי Ethernet
  • נתבים
  • חומות אש ורשת ממשק כרטיסי ועוד

   

הקשורים OEM מוצרים
TOP-SFP28-25G
TOP-SFP28-25G-SR850nm100m
TOP-SFP28-25G-LR1310nm10km
TOP-SFP28-25G-ER1310nm30km/40km
TOP-SFP28-25G-CWDM-LR1271nm/1291nm/1311nm /1331nm10km
TOP-SFP28-25G-CWDM-ER

1271NM/1291NM/1311NM

/1331NM/1351NM/ 1371NM

40km
TOP-SFP28-25G-DWDM-LR/אהC21-C60-4010km/40km
TOP-SFP28-BIDI-25G-LR1270/1330nm10km
TOP-SFP-40G
למעלה-QSFP +-40G-SR850nm300m/150m
למעלה-QSFP +-40G-LRM/LR1310nm2km/10km/20km
למעלה-QSFP +-40G-ERCWDM 1270-133040km
למעלה-QSFP +-40G-ZR1550nm80km
TOP-CFP2-100G
Top-cfp2-100G-LR41310nm10km/20km/30km/40km
TOP-CFP4-100G
Top-cfp4-100G-LR41310nm10km
TOP-QSFP28-100G 
Top-QSFP28-100G-SR4850nm100m
Top-QSFP28-100G-LR41294-1310nm LWDM DFB10km
TOP-QSFP-DD 200G
TOP-QSFP-DD 200G SR8850nm100m
TOP-QSFP-DD- 200G LR8  
TOP-QSFP-DD 400G
TOP-QSFP-DD 400G-AOC850nm , 10-60 °C3-100M
TOP-QSFP-DD 400G-SR8850nm VCSEL100M
TOP-QSFP-DD 400G-DR41310nm EML500M
TOP-QSFP-DD 400G-DR4 +1310nm EML2 ק"מ
TOP-QSFP-DD 400G-FR4 +EML CWDM42 ק"מ
TOP-QSFP-DD 400G-LR4 +EML CWDM410km

 

 

 

TopStar בגאווה שלו 3,000 מ"ר מלא סדנה ללא אבק. יחד עם שלנו 30 ייעודי הנדסת מומחים R & D, אנו ליצור מוצרים מצוינים. יישום תעשייתי בפועל ניהול הטוב ביותר בשילוב עם מגוון רחב של ציוד בדיקה, אנו עומדים כדי להיות מומחה ב אופטי משדר שדה. אלה מומחיות ומאפשר לנו את היכולת אספקת כמעט מלא סדרה של מוצרים באיכות גבוהה.

 

שלנו למעלה-Trans מוצר טווחים כיסוי:
SFP, SFP + ,XFP

BIDI, CWDM / DWDM

40G / 100G QSFP +
40G / 100G CFP
X2, Xenpak
Epon/Gpon/Xgpon
CSFP, ESFP

1*9, SFF, Gbic
וכו '..

 

 

 

השירותים שלנו

התאמה אישית/OEM

יש רבים תואמים אופטי מודוליםאנו מספקים אישית תאימות שירותיםולנסות למלא את פרויקט על פי הדרישות שלך.

 

החברה

 

 

אישורים

 

אריזה & חינם
 

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדרים אופטיים מקורי?

A1.Yes, כל שלנו משדרים אופטיים מובטחים 100% מקורי!

 

Q2.How אתה להבטיח את איכות של SFP?

A2.We יש מקצועי בדיקות QC צוות. כל יחידה יהיה באופן מלא נבדק עם ביצועים מושלמים לפני חינם.

 

Q3. מה תעשה אם מצאתי את מוצר יש כל בעיה באיכות?

A3.We לגבות כל מכירה עם שלנו סיכון-משלוח כסף בחזרה להבטיח! אתה יכול לקנות בביטחון מחברה בתום לב כי כבר לשרת את לקוחות עבור מעל 10 שנים! החלום שלנו הוא כדי לבנות מפורסם 100 שנים העסק!

 

Q4. מה הם את סחר תנאי?

A4.Lead זמן: 1 יום לאחר אישור תשלום (במלאי, אנחנו צריכים 1 יום באופן מלא מבחן אותם)

מונח תשלום: Western Union, T/T, Alipay, Escow, גרם כסף

אחריות: 1 שנה

 

Q5. לעשות יש לך תואם אלה?

A5.Yes, יש לנו המותג שלנו: למעלה-trans, כולל 1X9,SFP, XFP, SFP +, BIDI בכל סוגים של מפרטים.

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.