Ethernet Media Converter 10/100/1000 M בסיס סיבים משדר SFP כדי RJ45 אופטי ממיר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏12.00 $ - ‏25.00 $ | 2 חתיכה / חתיכות (min. Order)
זמן אספקה::
כמות() 1 - 100 >100
זמן משוער (ימים) 3 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
למעלה-Trans
מספר דגם:
10/100/1000 M מדיה ממיר SFP
שם מוצר:
10/100/1000 M אופטי מודול מדיה ממיר
אורך גל:
1310/1550nm
מחבר:
LC סיבים אופטיים; RJ45 עבור מעוות זוג
כוח אופטי:
-8 ~-3 dBm
קבלת רגישות:
≤-24 dBm
טווח שידור:
20 km
אופטי יציאת קצב שידור:
10/100/1000 Mbit/s
טמפרטורה:
0 ~ 70 ℃
יציאה אופטית:
SC, LC (אופציונלי)
אחריות:
3 שנים
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
300 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
10pcs ב 1 אנטי סטטי פלסטיק תיבה
כניסה
Shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 100 >100
זמן משוער (ימים) 3 נתון למשא ומתן
מוצר תיאור

 SFP מודול פרמטרים טכניים עבור 10/100/1000 M אתרנט מהיר אדפטיבית אופטי מדיה ממיר

 

מותגלמעלה-trans
מקום מוצאסין

קצב שידור

10/100/1000 Mbit/s

אורך גל (ננומטר)

1310 ננומטר

יציאה אופטית

LC

חשמלי יציאת

RJ-45

כוח אופטי (dBm)

-8 ~-3

קבלת רגישות (dBm)

≤-24

טווח שידור (km)

20 km
נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C)0℃
גבוהה סוף מקרה טמפרטורה (°C)70

כולל כוח

<3 W

הפעלה מתח

AC 220 V או DC + 5 V

מחבר

SC, LC מחבר

אחריות3-שנה
תעודהCE, ROHS, ה-FCC
זמן של משלוחבתוך 24 שעות
חבילה10 pc/תיבה אנטי סטטי


יישום שדות
  

lאינטרא מוכן להרחבה מ 100 M כדי 1000 M

lעבור משולב נתונים רשת עבור מולטימדיה כגון תמונה, קול ועוד

lעבור נקודה לנקודה מחשב נתונים שידור

lעבור מחשב נתונים שידור רשת במגוון רחב של עסקים יישום

lעבור בפס רחב קמפוס רשת, כבל טלוויזיה אינטליגנטי FTTB/FTTH נתונים קלטת

lבשילוב עם מרכזייה או אחרים מחשב רשת מאפשר עבור: שרשרת-סוג, כוכב-סוג וטבעת-סוג רשת מחשב רשתות

הקשורים OEM מוצרים
TOP-SFP28-25G
TOP-SFP28-25G-SR850nm100 m
TOP-SFP28-25G-LR1310nm10 km
TOP-SFP28-25G-ER1310nm30 km/40 km
TOP-SFP28-25G-CWDM-LR1271nm/1291nm/1311nm/1331nm10 km
TOP-SFP28-25G-CWDM-ER

1271NM/1291NM/1311NM

/1331NM/1351NM/1371NM

40 km
TOP-SFP28-25G-DWDM-LR/אהC21-C60-4010 km/40 km
TOP-SFP28-BIDI-25G-LR1270/1330nm10 km
TOP-SFP-40G
למעלה-QSFP +-40G-SR850nm300 m/150 m
למעלה-QSFP +-40G-LRM/LR1310nm2 km/10 km/20 km
למעלה-QSFP +-40G-ERCWDM 1270-133040 km
למעלה-QSFP +-40G-ZR1550nm80 km
TOP-CFP2-100G
Top-cfp2-100G-LR41310nm10 km/20 km/30 km/40 km
TOP-CFP4-100G
Top-cfp4-100G-LR41310nm10 km
TOP-QSFP28-100G 
Top-QSFP28-100G-SR4850nm100 m
Top-QSFP28-100G-LR41294-1310nm LWDM DFB10 km
TOP-QSFP-DD 200G
TOP-QSFP-DD 200G SR8850nm100 m
TOP-QSFP-DD-200G LR8  
TOP-QSFP-DD 400G
TOP-QSFP-DD 400G-AOC850nm, 10-60 °C3-100 M
TOP-QSFP-DD 400G-SR8850nm VCSEL100 M
TOP-QSFP-DD 400G-DR41310nm EML500 M
TOP-QSFP-DD 400G-DR4 +1310nm EML2 ק"מ
TOP-QSFP-DD 400G-FR4 +EML CWDM42 ק"מ
TOP-QSFP-DD 400G-LR4 +EML CWDM410 km

 

 

 

TopStar בגאווה שלו 3,000 מ"ר מלא סדנה ללא אבק. יחד עם שלנו 30 ייעודי הנדסת מומחים R & D, אנו ליצור מוצרים מצוינים. יישום תעשייתי בפועל ניהול הטוב ביותר בשילוב עם מגוון רחב של ציוד בדיקה, אנו עומדים כדי להיות מומחה ב אופטי משדר שדה. אלה מומחיות ומאפשר לנו את היכולת אספקת כמעט מלא סדרה של מוצרים באיכות גבוהה.

 

שלנו למעלה-Trans מוצר טווחים כיסוי:
SFP, SFP +, XFP

BIDI, CWDM/DWDM

40G/100G QSFP +
40G/100G CFP
X2, Xenpak
Epon/Gpon/Xgpon
CSFP, ESFP

1*9, SFF, Gbic
וכו '.

 

החברה

  

אישורים

 

אריזה & חינם

 

השירותים שלנו

התאמה אישית/OEM

יש רבים תואמים אופטי מודוליםאנו מספקים אישית תאימות שירותיםולנסות למלא את פרויקט על פי הדרישות שלך.

  

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.