notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

מתג Ethernet סיבי אופטיקה מודול 1 GB 10 GB 1000base-t נחושת 1000base-TX Epon ONU 1000base-T SFP משדר RJ45 מחבר

  • 2-499
    ‏16.80 $
  • >=500
    ‏13.80 $
Jumlah:
- + tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
15 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Top-Trans
מספר דגם:
TOP-SFP-T
סוג:
סיבים אופטי
שימוש:
FTTX
אורך גל:
1000M
שיעור:
1.25GB או 10GB
מרחק:
100M
מחבר:
RJ45 מחבר
אבחון:
דיגיטלי
שם:
מתג תואם
טמפרטורה:
0 °C ~ 70 °C
מתח אספקה:
3.3v
אחריות:
3-שנה
סיבי סוג:
SM/MM/OM3
לא. של סיבים:
1.

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
12X10X6 ס"מ
Berat kotor tunggal:
1.000 ק"ג
Jenis Paket:
10 יחידות
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות() 1 - 2 >2
זמן משוער (ימים) 15 נתון למשא ומתן
מוצרים קשורים

Ethernet מתג נחושת אופטיקה סיבי מודול 1 GB 10 GB 1000base-t RJ45 מחבר 1000base-T 1000base-TX Epon ONU SFP משדר

מותגלמעלה-trans
מקום מוצאסין
גורם צורהנחושת SFP
אורך גל1000 m
מרחק100 M
קצב נתונים (מקסימום)1.25 Gb או 10 GB
טמפרטורה (°C)0℃-70
אספקת חשמל3.3 v
מחברRJ45 מחבר
אחריות3-שנה
תעודהCE, ROHS, ה-FCC
תואם עםסיסקו, huawei, HP, H3C, ZTE, ערער, וכו'
DDMIכן
זמן של משלוחמלאי גדול, חינם בתוך 24 שעות
חבילה10 pc/תיבה אנטי סטטי

 

 

מוצרים קשורים

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/סיסקו/Brocade/Huawei/Avago/מקור/ WTD/JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000 pcsמלאי לחודש אניNמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

 

תואם/OEM

יש רבים תואמים אופטי מודוליםאנו מספקים אישית תאימות שירותיםולנסות למלא את פרויקט על פי הדרישות שלך.

 
מקורי מותג

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/סיסקו/Brocade/Huawei/Avago/מקור/ WTD/JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000 pcsמלאי לחודש אניNמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

למה לבחור Topstar


1. ציוד בדיקה מקצועי:שגיאת גלאי/תעשייתי תנור/Agilent אוסצילוסקופ/Digitizer/WaveRunner לייצור תהליך. סיסקו/ערער/Brocade/alcatel-lucent/Huawei/אריקסון/Datacom וכו 'להבטיח תאימות.
2. מתמחה בפיתוח וייצור ביותר היי-טק מוצרים כמו:40G QSFP +/100G CFP/CFP2/CFP4/QSFP28/25G SFP28/200 G QSFP56/400G QSFP DD/400G OSFP. כל חודש מכירות כמות משדרים יותר מ 10 W pcs.
3. OEM תואם משדרים יש 3-שנה אחריות, תמיכה 3 חודשים החזרה ללא תנאי, 1 שנה החלפה או תיקון. מותג משדרים יש 1 שנה אחריות.

4. מניות מחזיק יותר מ 200,000 משדרים בכל אחד זמן למסירה מיידית. שנזן מרכז מכירות, שנזן OEM/ODM מפעל, מחסן שנזן, HK מחסן, ארה"ב סן פרנסיסקו סניף כדי תמיכה מהיר שירות ומשלוח.

החברה

 

אריזה & חינם
 

 

שאלות נפוצות

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.