מכירה ישירה במפעל כבל טיפת FTTH חיצוני שטוח עם SC/APC/UPC מחבר כבל סיבים אופטי תיקון

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏1.20 $ - ‏10.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Anhui, China
שם מותג:
xingxheng
מספר דגם:
LMJ
קוטר כבל:
0.9/2.0/3.0 מ"מ
סוג מחבר:
SC
אורך כבל:
1 M, 3 M, 5 M, 15 M וכו ' אורך מותאם אישית
צבע:
לבן או שחור
יישום:
תקשורת
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
אחד מחשבים בpolybag
כניסה
Shanghai
זמן אספקה: :
1-3days
Product Description

Factory direct sales FTTH outdoor Flat drop cable with SC/APC/UPC connector fiber optic patch cord

 

Specification
                             Single mode
                             Multi mode
Surface Type
           UPC
             APC
            UPC
         APC
Insert loss
      ≤0.3dB
        ≤0.2dB
       ≤0.3dB
     ≤0.2dB
Return loss
      ≥55dB
        ≥65dB
    ≥25dB
     ≥35dB
Operating Wavelength
1310nm,1550nm
850nm
Repeatability
≤0.1dB
≤0.1dB
Working Temperature
                                                                                 -40℃ ~ +75℃
Service Life
                                                                            >1000 mating cyles
Related Products
Detailed Images
Application

1. CATV System
2. Telecommunications
3. Optical Networks
4. FTTH (Fiber to the Home)
5. High speed transmission Systems
6. Testing instruments

 

Packing & Delivery
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.