מחיר נמוך במפעל FC ST LC SC תיקון כבל כבל עבור FTTH drop

עלויות FOB: US $ 0.3-0.8 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Dalian Qingdao Tianjin Ningbo Shanghai Guangzhou
כמות הזמנה מינימלית: 500 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 80000 מטר / מטר לכל חודש
זמן אספקה: 7-10 ימים לאחר שקבל תשלום
תנאי תשלום: T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
OUFFU
מספר דגם:
כבל סיבים אופטי תיקון
שם מוצר:
מחיר נמוך במפעל טיפת סיבים אופטי תיקון כבל כבל
רוזן סיבים:
1 2 4 ליבות
מצב:
SingldeMode/Multimode
קוטר חיצוני כבל סיב האופטי:
0.9 מ"מ/2.0 מ"מ/3.0 מ"מ
סוג מחבר:
SC FC LC ST
אובדן הכנסה:
PC≤0. 30dB UPC≤0. 30dB APC≤0. 30dB/PC≤0. 30dB
אובדן תשואה:
PC≥40dB UPC≥50dB APC≥60dB/PC≥35dB
חומר:
UL94V-0
הסמכה:
ISO9001
ליטוש:
מחשב UPC APC

פרטי אריזה

פרטי אריזה: קרטון עם שקית ניילון קשה בתוך לכל יחידה.

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses011014146026