מפעל המחיר 10/100base-TX/חיבור SC ממיר תקשורת כרטיס RX 20 km סיב בודד (TX = 1310nm) Ethernet משדר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏5.00 $ - ‏25.00 $ / זוג | 1 זוג / pairs חיבור SC 20 km סיב בודד (TX = 1310nm) Ethernet משדר (min. Order)
זמן אספקה::
כמות( pairs) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
APTTEK
מספר דגם:
APT-103WS33/53MC
סטנדרטי:
IEEE802.3, IEEE802.3U, 10/100Base-TX, 100Base-FX
בקרת זרימה:
IEEE8.2.3X יציאת זרימה ולחץ חזרה בקרת
מהירות שידור:
10/100 M משא ומתן אוטומטי
שידור מצב:
דופלקס מלא וחצי דופלקס (משא ומתן אוטומטי)
המרת מצב:
שונה לחתוך-דרך, חנות וקדימה, ממיר מצב
MAC כתובת:
1 k
מרחב חיץ:
128kb
מנות אורך:
חנות וקדימה: 2046 בתים, ממיר מצב, אינסופי
זמן עיכוב:
9.6us
MTBF:
100 000 שעות
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
5000 Pair/Pairs per Week 20km SC connection single fiber(TX=1310nm) Ethernet transceiver
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
גוף עיקרי * 1
ידני * 1
מטען * 1
תעודת אחריות * 1
כל זה מקרה קרטון
חיבור SC 20 km סיב בודד (TX = 1310nm) Ethernet משדר
כניסה
shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Pairs) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 נתון למשא ומתן

מפעל מחיר 10/100base-TX/RX כרטיס מדיה ממיר 20 km SC חיבור סיב בודד (TX = 1310nm) ethernet משדר

מוצר תיאור

 

 

טכני פרמטר
1. בהתאם עם IEEE802.3ab/z, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE802.1Q, 10BASE-T סטנדרטי.
2. תמיכת TCP/IP, PPPOE, DHCP, ICMP, NAT פרוטוקול.
3. בקרת זרימה: מלא-דופלקס לאמץ IEEE802.3X, חצי דופלקס לאמץ תקן Backpressure.
4. חשמל תמיכת נמל פונקצית משא ומתן, autoconditioning לשדר מצב ולהעביר במהירות.
5. יציאת אספקת Auto-mdi/MDIX אוטומטי הפוך.
6. Support אחסון לשדר מצב, cashe יכולת הוא 256 K.

7. תמיכה חשמל נמל של 1000 M מצב או עצמי להתאים מצב של מתג.
8. Support מצב מחוון, כוח חיצוני (פלט 5 V ~ 50Hz 1A)
9. ממשק: חשמל נמל: RJ-45 סיבים: SC
10. שזור זוג: חתול. 5 חתול. 6
11. חד סיבים: 8/125, 8.3/125, 9/125um
12. טמפרטורת עבודה: 0 ~ 50 תואר
13. טמפרטורת אחסון:-20 ~ 70 תואר
14. לחות: 5% ~ 90%
15. גודל: 32*128*158mm (H * W * L)

מפרט
לחבר סוג: SC
סיבי סוג: חד
אורך גל: 1310/1550nm
מרחק אופייני: 20 KM
דקות TX PWR:-6.0dBm
מקסימום TX PWR: 0.0dBm
רגישות: <-22dBm
קישור תקציב: 16.0dBm

 

 

השירותים שלנו

 

·סטנדרטי OEM מותאם אישית מוצרים מקטן עד גדול כמות הם בברכה.

·ציות סביבתי תעשיית עם RoHS וסטנדרטים SGS.

·כל המוצרים הם 100% נבדק באופן מלא על ידי שלנו מומחיות טכנית.

 

שאלות נפוצות

 

 

Q1. מה שלך MOQ?

A1 .1Pcsהוא בסדר, מה כמה אתה צריך, ואנו גם לתת לך את השירות הטוב ביותר.

 

 Q2. מה הסמכת הגיע?

A2: מוצר שלנו בקפדנות לפעול את ISO9001: 2008 בקרת איכות מערכת ואנחנו עבר את CE, CCC, ROHS וsgs בדיקה, אתה יכול לסמוך עלינו.

 

Q3: מה על שלך חבילה ומשלוח, יהיה זה פרץ במהלך חינם?

 A3: אתה לא צריך לדאוג על חבילה, אנו נשתמש עמיד הלם מקרה עבור ומספק.

 

Q4. מה שלך נפוץ משלוח דרך?

A4: על ידי אוויר, על ידי ים או אקספרס (UPS, DHL, Fedex, TNT, EMS...) אנחנו נהפוך מושלמים תכנית משלוח בשבילך.

 

Q5. תגיד לי כמה פירוט על צו זמן.

A5: אנו לתת לך ההבטחה אם כל שאלה במהלך 1 שנה ולא לגרום על ידי אדם גורמים, אנו לתקן את זה.

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.