notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

Factory price single mode PVC LSZH SC-SC UPC Fiber optic patch cord

  • 50-499 חתיכות
    ‏3.00 $
  • 500-2999 חתיכות
    ‏2.00 $
  • >=3000 חתיכות
    ‏1.50 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
דוגמיות:
‏5.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
7 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 10000 חתיכות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 10000 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 10000 חתיכות) פחות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏5.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
XXD
מספר דגם:
XXD-SC/SC
סוג:
סיבים אופטי כבל
מצב יחיד סיבים:
G652D
רב-מצב סיבים:
OM3
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
שם מוצר:
מפעל מחיר יחיד מצב PVC LSZH SC-SC UPC סיבים אופטי תיקון
יישום:
תקשורת
סיבי סוג:
אחת סיבי מצב יחיד
צבע:
צהוב
אורך גל:
1310/1550nm
חומר:
פלסטיק
מחבר:
SC LC FC ST
הסמכת:
CE RoHS
אחריות:
1 שנה
אורך:
מותאם אישית אורכים (1 m/2 m/3 m... + 1

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
15X15X2 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.100 ק"ג
Jenis Paket:
מפעל מחיר יחיד מצב PVC LSZH SC-SC UPC סיבים אופטי תיקון 1 יח'\שקית 100 שקיות/קרטון
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 50 51 - 500 501 - 3000 >3000
זמן משוער (ימים) 7 10 20 נתון למשא ומתן

מפעל מחיר יחיד מצב PVC LSZH SC-SC UPC סיבים אופטי תיקון

 

 

מוצר תיאור

 

שם מוצרמפעל מחיר יחיד מצב PVC LSZH SC-SC UPC סיבים אופטי תיקון
מנצחפלסטיק סיב אופטי
G625D
מעילΦ2.0mm
PVC/LSZH
צבעכחול/צהוב או מותאם אישית
אורך2 m או מותאם אישית
Temperation הפעלה-20 ℃-+ 60 ℃

מצב

SM

MM

פולני

UPC

APC

מחשב

אובדן הכנסה

אופייני ≤ 0.2dB

מרבי ≤ 0.3dB

≤ 0.25dB

אובדן תשואה

≥ 50dB

≥ 65dB

≥ 35dB

חליפות

≤ 0.2dB

הדירות

≤ 0.1dB

עמידות

≤ 0.2dB (1000 פעמים הזדווגות)

מתיחה Strengh

> 10 kg

טמפרטורה

≤ 0.2dB (-40 + 85 לקיים 100 שעות)

לחות

≤ 0.2dB (+ 25 + 65 93 R. H.100 שעות)

 

 

אריזה & חינם
פריטאורךQ'ty (PCS)/קרטוןSC/SCSC/LCLC/LCקרטון גודל
סיבים אופטי תיקון1 m200 9101050*33*25 CM
2 m120101010
3 m100101010
5 m70101010
7 m50101010
10 m35101010

 

מוצרים קשורים

                                                         

           RJ45 תיקון כבל Lan כבל

                                                        

                USB כבל VGA כבל

 

שלנו תעודה

 

לקוחות ביקורים

 

שאלות נפוצות

1. יכול אנו לקבל דגימות ממך?

כמובן, אנחנו יכולים לספק דוגמאות חינם, אבל אתה לשלם את משא

2. יכול אתה אישית את מוצר?

כן, אנו יכולים להתאים אישית על פי הדרישות שלך (לוגו, חבילה, הדפסה וכן הלאה)

3. כמה זמן זה ייקח לך כדי לספק?

תאריך המשלוח הרגילה שלנו לוקח 15-20 ימים

4. מה תנאי סחר לעשות לך תמיכה?

אנו תומכים EXW, FOB ו-cif תנאי סחר

5. יכול אנחנו אמון אתה?

אנחנו נוסד המפעל יש 18 שנים של ההיסטוריה, מוצרים מיוצא מעל 25 מדינות.

6, מה הוא MOQ שלך?

שלנו MOQ Lan כבל 100 קופסות, תיקון כבל כבל 1000 pcs. כמובן, אם יש לנו מניות. אנחנו יכולים להציע קטן יותר כמות.

7, איך על מחיר שלך?

באותו מחיר, האיכות שלנו הוא טוב יותר; באותו באיכות, המחיר שלנו הוא יותר נוח.

8, מה מצב של תחבורה שאתה תומך?

אוקיינוס תחבורה, הובלה אווירית, מפורש, וכו '.

 

פנה אלינו

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.