notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

מפעל ספק otdr sm mm 850/1300/1310/1550nm 19/21/35/33db VFL OPM לייזר מקור Iolm באיכות כמו FTB-1 720C exfo otdr

  • 1-4 סטים
    ‏3,030.00 $
  • 5-9 סטים
    ‏2,880.00 $
  • >=10 סטים
    ‏2,700.00 $
Jumlah:
- + סטים tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
15 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Beijing, China
שם מותג:
W & F
מספר דגם:
WF5000-MD21
סוג:
בודקי & כלים
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
אורך גל:
850nm/1300/1310nm/1550nm
טווח דינמי:
19/21/35/33db
VFL:
יש
מד כוח אופטי:
יש
לייזר מקור:
טוב
Iolm:
טוב
אפשרות:
בדיקה בדיקת סיבים
תצוגה:
7-אינץ נגד השתקפות LCD מסך
יישום:
סיבי בדיקות, ישיר קבור
Warrenty:
12 חודשים

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
40X34X29 ס"מ
Berat kotor tunggal:
8.000 ק"ג
Jenis Paket:
קרטונים
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות( סטים) 1 - 5 >5
זמן משוער (ימים) 15 נתון למשא ומתן

W & F מותגים otdr sm mm850/1300/1310/1550nm 19/21/35/33db עם VFL OPM לייזר מקור Iolm 4 באחד otdrמטר wf5000

החברה

 

תכונות

  • עיצוב משולב, חכם ומחוספס
  • IP65 רמת הגנה, חיצוני משופר
  • 7-אינץ נגד השתקפות LCD מסך
  • MMF מבחן מודול (850/1300/1310/1550nm)
  • תמיכה בתצוגת ריבוי שפות קלט
  • תמיכה מרחוק שליטה באמצעות LAN
  • FLM-יותר אינטליגנטי אלגוריתמים כדי לאפיין את אופטי סיבי קו (Iolm)

 יישומים

  •  FTTX PON רשת בדיקות
  • CATV רשת בדיקות
  •  גישה רשת בדיקות
  • LAN רשת בדיקות
  • מטרו רשת בדיקות
  • מעבדה ובדיקה במפעל
  • לחיות סיבי פתרון בעיות

 

 

מפרט

ממד

253 × 168 × 73.6mm

1.5kg (כוללת סוללה)

תצוגה

7-אינץ TFT-LCD עם LED תאורה אחורית (מגע מסך פונקצית הוא אופציונלי)

ממשק

1 × RJ45 נמל, 3 ×USB יציאת (USB2.0, סוג USB× 2, סוג B USB× 1)

אספקת חשמל

10V(dc), 100V(ac) כדי 240V(ac), 50 ~ 60Hz

7.4V(dc)/4.4Ah ליתיום סוללה (עם אוויר תנועה הסמכה)

סוללה

הפעלה זמן: 12 שעות, Telcordia GR-196-CORE

זמן טעינה: <4 שעות (כיבוי)

כוח חיסכון

תאורה אחורית: להשבית/1 כדי 99 דקות

אוטומטי כיבוי: להשבית/1 כדי 99 דקות

DataStorage

זיכרון פנימי: 16GB (כ 160,000 קבוצות של עקומות)

שפה

לבחירת משתמש (אנגלית, סינית פשוטה, סינית מסורתית, צרפתית, קוריאני,

רוסית, ספרדית ופורטוגזית-פנה אלינו הזמינות של אחרים)

סביבה

טמפרטורת הפעלה ולחות: -10~ + 50, 95% (ללא עיבוי)

תנאים

אחסון טמפרטורה ולחות: -20~ + 75, 95% (ללא עיבוי)

הוכחה: IP65(IEC 60529)

 

סטנדרטי: ראשי יחידה, מתאם מתח, סוללת ליתיום, FC מתאם, USB כבל, משתמש

אבזרים

מדריך, CD דיסק, תיק נשיאה

 

אופציונלי: SC/UPC מתאם, ST/UPC מתאם, LC/UPC מתאם, מתאם סיבים חשופים

 

VFL מודול (חזותי התקלה Locator, כפונקציה סטנדרטית)

אורך גל (± 20nm)

650nm

כוח

10mW,CLASSIII B

טווח

12km

מחבר

FC/UPC

שיגור מצב

CW/2Hz

OPM מודול (כוח מטר, כמוסטנדרטיפונקציה)

טווח אורך גל

800 ~ 1700nm

גל מכויל (± 10nm)

850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm

מבחן טווח

TypeA: -65 ~ + 5dBm (סטנדרטי); TypeB: -40 ~ + 23dBm (אופציונלי)

רזולוציה

0.01dB

דיוק

± 0.35dB ± 1nW

אפנון זיהוי

270/1k/2k Hz,Pקלט-40dBm

מחבר

FC/UPC

LS מודול (לייזר מקור, כמוסטנדרטיפונקצית)

עבודה אורך גל (± 10nm)

1310/1550

פלט כוח

מתכוונן-25 ~ 0dBm

דיוק

± 0.5dB

מחבר

FC/UPC

 

IOLM כסטנדרט פונקציה

מוצרים קשורים

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.