notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

סיבי כבל FTTH 10 ליבות מאוורר החוצה צרור וסרט FC LC SC ST צמת סיבים אופטי מסוף תיבה ODF

‏3.20 $ / חתיכה | 100 חתיכות (Min. Pesanan)
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
7 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Jilin, China
שם מותג:
Ouffu
מספר דגם:
סיבים אופטיים צם
שם:
סיבים אופטי Pigtai
מצב:
SingldeMode/Multimode
Connetcor:
SC/LC/FC/ST/MU/E2000/MPO
ממד:
0.9/2.0mm/3.0mm
אובדן הכנסה:
0.3dB
אובדן תשואה:
PC≥ 40dB UPC≥ 50dB APC≥ 60dB /PC≥ 35dB
סיבים אופטי קוטר ((μm):
125-135
הסמכת:
CE/RoHS/ISO9001:2008
טמפרטורת הפעלה:
-40 ℃ כדי + 75 ℃
ליטוש זמן:
APC UPC מחשב

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
5X3X2 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.020 ק"ג
Jenis Paket:
Hard carton with plastic bag for each unit inside
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 7 נתון למשא ומתן

FTTH 8 10 12 ליבות מאוורר החוצה צרור וסרט FC LC SC ST צמה עבור מסוף תיבת ODF יישום

מוצר תיאור

 

  צמתהוא אורך סיבי כבל עם רק אחד מחבר קבוע בקצה אחד. אם שני הצדדים של את מחבר או שלה סוף-פנים שונים, אנחנו קוראים לזה היברידי תיקון כבל. על פי את שידור בינוני, זה מחלק יחיד מצב מצב; על פי את מחבר מבנה סוג, זה מחלק FC, SC, ST, MU, D4, LC וכו '; בהתאם מלוטש קרמיקה סוף פנים, זה מחלק מחשב, UPC APC.

 

מפרט

 

8 10 12 ליבות ST FC SC צרור סיבי צמת

אופטי סיבים

מצב יחיד

Multimode

אופטי סיבי כבל קוטר חיצוני

0.9mm/2.0mm/3.0mm

0.9mm/2.0mm/3.0mm

אובדן הכנסה

מחשב0.30dB UPC0.30dB APC0.30dB

PC≤ 0.30dB/PC0.3dB

אובדן תשואה

PC≥ 40dB UPC≥ 50dB APC≥ 60dB

≥ 35dB

טמפרטורת הפעלה

-40 ℃ כדי + 75 ℃

-40 ℃ כדי + 75 ℃

 

פריט

מחשב, UPC

APC

SC,FC,ST,E2000,

D4, דין

LC,MU

SC,FC,

E2000

LC,MU

SM

MM

SM

SM

SM

SM

רדיוס של עקמומיות

10-25

7-20

5-12

רטקס לקזז

≤ 50

≤ 30

סיבים אופטי דיכאון

± 100

את זווית אופסט

                          0

8 ± 0.3

אג"ח זווית

                          0

± 0.5

קוטר סיבים אופטי

123-135

תהליך טכנולוגיה

 

1. לשים רכיבים 2. רצועת 3. רצועת כבל 4. להזריק דבק 5. לחזק 6. מלחץ 7. פולני 8. מבחן

 

שאלות נפוצות

1. מדוע לקוחות לבחור בארה"ב?
1) אספקת כמויות יציבה, בקרת איכות קפדנית
2) תיבת המותג/רולר עיצוב וחבילה
3) stirictly תואם כדי ISO, RoHS CE תעודות
4) זמן רב ניסיון בבית ויצוא שוק

2. מה על תנאי תשלום?
עבור הזמנות גדולות, T/T , L/C המוצעים.
להזמנות קטנות, T/T, ווסטרן יוניון מתקבלים.

3. מה על האחריות?
כל מוצרים נבדקו לפני ספינה החוצה
כל מוצרים יש 25-30 שנים אחריות. אם אין man-made בעיה, אנו להחליף או לתקן לך באופן חופשי.
בבעלותנו את הטוב ביותר לאחר המכירה. אם כל בעיות לקרות, צוות שלנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור עבור לקוחות.

4. איך על המוצרים העיקריים שלך?
1) חיצוני סיבים אופטי כבל (GYXTW,GYFTY,GYTA,GYTS,ADSS,GYXTC8Y,GYTA53 ,GYXTW53, וכו '.)
2) מקורה סיבים אופטי כבל (סימפלקס/דופלקס מקורה כבל, רב-core חזק שנאגרו סיבים אופטי כבל, משוריין מקורה כבל, פריצה החוצה, עמיד למים כבל וכו ')
3) FTTH כבל (קשת-סוג זרוק סיבי כבל, תמיכה עצמית קשת-סוג זרוק סיבי כבל)
4) סיבים אופטי תיקון כבל (MPO,SC,SC,LC,FC,MTRJ,MU וכו ')
5) סיבים אופטיים צם (כולל צמת צרור)
6) סיבים אופטיים (מוטבע, Fusion אחוי-על)
7) סיבים אופטי מתאם
8) סיבים אופטיים מכאני אחוי (PLC & FBT)


ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.