סיבים אופטי ציוד יצרן אספקת נמוך מחיר מדיה ממיר על ידי HANXIN

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
  • 100 - 499 חתיכות
    ‏19.00 $
  • >=500 חתיכות
    ‏16.90 $
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
דוגמיות:
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
HX
מספר דגם:
סיבים אופטי מדיה ממיר
שם מוצר:
סיבים אופטי מדיה ממיר
חומר:
מתכת
שכבה:
1U
Togeter עם אביזרים:
מגש
משטח:
פורצות
יכול להתחבר עם אביזרים אחרים:
כן
UTP נמל:
1-יציאת RJ45
UTP שיעור:
1000 Mbps
סיבי נמל:
דופלקס SC או FC
סיבי מרחק:
20 km
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Month fiber optic media converter
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
עץ תוף או כמותאם אישית
כניסה
Shenzhen
Deskripsi Video

סיבים אופטי ציוד יצרן אספקת נמוך מחיר מדיה ממיר על ידי HANXIN

אנחנו 19 שנים סיבים אופטי כבל manufactory!
מוזמן ללכת טיול במפעל!
אנו מתמקדים באיכות של סיבים אופטי כבל!
לשלוח הודעה כדי שלנו יכול לקבל דוגמיות חינם.

מוצר תיאור

סיבים אופטי מדיה ממיר תיאור:

מדיה convector משמש את החלפת בין Ethernet וסיבים. את מכונה כוללת 1 Ethernet יציאת 2 סיבי נמל, והרחיב את LAN כבל מרחק שידור 100 מטרים כדי 2 קילומטר. זה הבין את היתר חיבורים בין שונה טלקום ציוד ונרחב בשימוש בתקשורת, CATV, רוחב פס רשת, טלוויזיה במעגל סגור שבו דרישות ביצועים גבוהים ואמינות סביבת רשת.

 

סיבים אופטי מדיה ממירמאפיינים

· מיוחד משמש להחלפה בין Ethernet LAN כבל וסיבים.

· מיוחד maded שבב עם הצריכה נמוכה, תמיכה מעל ותיק מסגרת.

· מעולה הפוטואלקטרי משולב מודול אשר לספק טוב אופטי וחשמלי ביצועים.

· להבטיח את אמינות של נתונים שידור, ארוך הפעלה חיים תוחלת.

· תמיכה פנימי וחיצוני: 1.5U מתלה הר, שיטת התקנה אופציונלית.

· ממוצע של אין צרות עבודה זמן כדי 50000 שעות, לפגוש את ITU-T סטנדרטי.

· משולב לאחר מכירת שירותים, 3 שנות אחריות, תחזוקה לכל החיים שירות.

סיבים אופטי מדיה ממירפרמטרים טכניים

· סטנדרטי: IEEE 802.3 10 BaseT, IEEE 802.3u 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX.

· ממשק: כבל זוג שזור: RJ45; סיבים: SC/ST/FC.

· 100 בסיס LED: PWR, FX 100, FX קישור/Act, FDX, TX 100, TX קישור/Act.

· שידור מהירות: LAN כבל: 10 Mbps, 100 Mbps, סיבים: 100Mbps.

· דופלקס דרך: Ethernet דופלקס או חצי דופלקס.

· בקרת זרימה: מלא דופלקס IIEEE 802.3x בקרת זרימה: חצי דופלקס חזרה בקרת זרימה.

· LAN כבל: קטגוריה 5, קטגוריה 5E, קטגוריה 6.

· סיבי סוג: Multimode 50/125, 62.5/125u.

· כוח: AC: 110 v-240 v רחב מתח קלט, 50 hz; DC: 12 v 0.5A (תואם 5-19 v, 6 w), מצויד ארה"ב, בריטי, אירופה, אוסטריה כולל 4 סוגים לשינוי תקע.

· טמפרטורת סביבה:-20 ~ 65℃.

· אחסון טמפרטורה:-20 ~ 70℃.

· לחות: 5% ~ 90%.

· גודל: 86 × 48 × 22 מ"מ ((H×D×W).

 

 

יישום

 

 

 

אריזה & חינם

 

 

 

Hanxin של סיבי מדיה ממיר בשימוש CCTV survillance, Wlan, רשת פס רחב, FTTx

 

 

שאלות נפוצות

 

1. האם אתה היצרן האמיתי?

כן. אנחנו ליצרן האמיתי עם 19 'ההיסטוריה.

 

2. יכול אתה מקבלים סדר קטן?

כן, סדר קטן זמין. אנו תומכים חדש פרויקט של הלקוחות שלנו שאנחנו יודעים עסקים הוא תמיד מפני סדר קטן.

 

3. מה הוא שלך אחריות תקופת?

25 שנים עבור סיבים אופטי כבל, 10 שנים עבור סיבי Media Converter

 

4. איזה סוג של הסמכה יש לך?

ISO9001, SGS, UL, RoHs.

 

5. מה הוא שלך משלוח זמן?

בדרך כלל בתוך 2-3 ימי עבודה

 

6.מה על כושר ייצור שנתי שלך?

 

50000 סטים מדיה ממיר

 

7. מה הוא שלך תשלום דרך?

T/T, L/C, ווסטרן יוניון וpaypal.

 

8. יכול אתה אספקת מוצרים מותאמים אישית ולוגו?

-כן. אנחנו מספקים OEM & ODM שירות. אתה יכול לשלוח לנו הציור שלך.

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.