notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

Finisar FTLX1471D3BCL 10GBASE-LR 10 גרם 1310nm 10 km LC מצב יחיד SFP סיבי משדר מודול תואם ערער Fujitsu אלקטל

  • 10-99
    ‏32.00 $
  • >=100
    ‏30.00 $
Jumlah:
- + tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
2 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
Finisar
מספר דגם:
FTLX1471D3BCL
Rate:
10GB/s
Wavelength:
1310nm
Distance:
10KM
Connector:
Dual LC
Diagnostics:
digital
Name:
10GBASE-LR SFP
Temperature:
0°C~70°C
Voltage supply:
3.3v
Module type:
Pluggable
Warranty:
1-year

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
7X12X20 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.500 ק"ג
Jenis Paket:
10 יחידות/CN
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות() 1 - 10 >10
זמן משוער (ימים) 2 נתון למשא ומתן

Finisar FTLX1471D3BCL 10GBASE-LR 10G 1310nm 10KM LC מצב יחיד SFP סיבי משדר מודול תואם ערער Fujitsu אלקטל

מותגFinisar
מקום מוצאמלזיה
גורם צורהSFP
אורך גל1310nm
מרחק10KM
קצב נתונים (מקסימום)10Gb
טמפרטורה (°C)0 ℃-70
אספקת חשמל3.3v
מחברDual LC
אחריות1-שנה
תעודהCE , ROHS, ה-FCC
תואם עם, Huawei, HP,H3C,ZTE, ערער, וכו'
DDMIכן
זמן של משלוחמלאי גדול, חינם בתוך 24 שעות
חבילה10pc/תיבה אנטי סטטי
 

מקורי מותג

מוצרי סדרה:

Topstar הם אחד של יצרנים מובילים וספקית של סיבים אופטיים בשנזן. שלנו עיקרי ליבה עסקים כלהלן:

מקורי SFP מודול:אנחנו ספק מקצועי של מקורי (Finisar/ Brocade/ Huawei/ Avago/מקור/WTD/ JDSU/אינטל, וכו ') sfp מודול, יותר מ 200,000pcsמלאי לחודש אניNמחסן לספק שלך אחד-stand ביקוש.

 

אריזה & חינם

חינם

1.אקספרס בינלאומיDHL, FedEx, UPS, TNT ו-ems

2. לקוחות המפרט למשלחים או סחיר חינם שיטות!

3משלוח זמן: 1 יום עבודה לאחר תשלום שקיבל

 

תנאי תשלום

1.תשלום:T/T, ווסטרן יוניון, MoneyGram,HSBC,כמו גם במזומן תשלום

2.MOQ:10pcs

3.אחריות:3 שנים

4.חבילה ידיעות:על פי כמות, אנחנו יכולים להציע 1 על ידי אחד בתיבה, או 10pcs בקופסא פלסטיק או 20pcs. ויכול לעשות כנדרש.

 

 

אישורים

 

החברה

TOP-SFP +-10G-LR

איכות

1. 100% חומרים חדשים עבור ייצור, את שבבי נרכשים בינלאומי חברות כגון מקסים, CY, מיצובישי וכו '. 

2. מוצרים באיכות גבוהה עם ISO9001, RoHS, FCC, CE תעודות. 

3. מרובה זיהוי: זיהוי חומרי גלם, שלושה סיבובים של בדיקות עבור אופטיים וחשמלייםתכונות, 24 שעות מבחן הזדקנות, בדיקות תאימות על מתגי לפני משלוח.

 

 לייצר

1. כמה קווי ייצור לייצור מוצרים שונים באותו זמן.

(1X9, SFF, GBIC, XENPAK, X2, XFP, SFP, SFP +, QSFP, QSFP +, CSFP, PON SFP)

2. מושלם ותאימות רחבה.3. גדול יכולת של ייצור עבור 40,000 ~ 100,000 חתיכות של סיבים אופטי מודול לחודש. 

 

  

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

Q1. הם שלך משדרים אופטיים מקורי?

A1.Yes, כל שלנו משדרים אופטיים מובטחים 100% מקורי!

 

Q2.How אתה להבטיח את איכות של SFP?

A2.We יש מקצועי בדיקות QC צוות. כל יחידה יהיה באופן מלא נבדק עם ביצועים מושלמים לפני חינם.

 

Q3. מה תעשה אם מצאתי את מוצר יש כל בעיה באיכות?

A3.We לגבות כל מכירה עם שלנו סיכון-משלוח כסף בחזרה להבטיח! אתה יכול לקנות בביטחון מחברה בתום לב כי כבר לשרת את לקוחות עבור מעל 10 שנים! החלום שלנו הוא כדי לבנות מפורסם 100 שנים העסק!

 

Q4. מה הם את סחר תנאי?

A4.Lead זמן: 1 יום לאחר אישור תשלום (במלאי, אנחנו צריכים 1 יום באופן מלא מבחן אותם)

מונח תשלום: Western Union, T/T, Alipay, Escow, גרם כסף

אחריות: 1 שנה

 

Q5. לעשות יש לך תואם אלה?

A5.Yes, יש לנו המותג שלנו: למעלה-trans, כולל 1X9,SFP, XFP, SFP +, BIDI בכל סוגים של מפרטים.

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.