FTTH 3.0mm 5.0mm תיקון סימפלקס/דופלקס עגול FTTH אופטי סיבי תיקון כבל כבל 3m 10m 50m 100m

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏0.50 $ - ‏10.00 $ / חתיכה | 30.0 חתיכה / חתיכות (min. Order)
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 10000 חתיכות)
אריזה אישית (Min. Order: 10000 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 10000 חתיכות) פחות
דוגמיות:
‏1.00 $ /חתיכה | 1 חתיכה (min. Order) | קנה דוגמיות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Zhejiang, China
שם מותג:
EFON
מספר דגם:
FTTH תיקון כבל
סוג:
פתרונות FTTx
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTX
מחבר סוג:
SC FC LC ST MU
סיבי סוג:
G657A,G652D, מצב יחיד/רב מצב
חבר כוח:
FRP חבר כוח
OM סוג:
9/125UM,50/125UM,62.5/125UM9/125UM,50/125UM,62.5/125UM
סיבי לספור:
2-12 ליבות
כבל אורך:
20m.30m,50m או מותאם אישית
חיצוני מעיל:
PVC, LSZH,OFNP,PE
יישום:
פנימי/חיצוני משמש
צבע:
לבן, שחור
טמפרטורת הפעלה:
40 כדי + 85 תואר
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
100000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
Transparent plastic box, Standalone carton box,
כניסה
Shanghai/Ningbo/ShenZhen
דוגמה בתמונה:
package-img
Deskripsi Video

 3.0mm 5.0mm תיקון סימפלקס/דופלקס עגול FTTH אופטי סיבי תיקון כבל כבל 3m 10m 50m 100m

 

מוצר תיאור
  את FTTH תיקון כבל יכול להיות מחולק לשני סוגים: FTTH מקורה תיקון כבל FTTH חיצוני תיקון כבל.את FTTH מקורה מראש הסתיים תיקון כבל מגיע עם מקורה זרוק כבל. את FTTH חיצוני מראש הסתיים תיקון כבל מגיע עם FTTH שטוח אווירי עצמי נתמך זרוק כבל. זה יכול להיות מותקן בנוחות ובניהול פשוט.
EFON יכול אספקת FTTHמראש הסתיים תיקון כבלים עם SC/FC/LC מחברים.

 

Fetures:

  • אובדן הכנסה נמוך, אובדן תשואה גבוה
  • גבוהה יציבות סביבתית
  • זמין FTTH Drop כבלי קטרים: Φ2.0*5.0mm; Φ2.0*5.2mm
  • עבור FTTH חיצוני תיקון כבל: FTTH כבל עצמי נתמך חבר: 1.0; 1.2mm פלדת חוט
  • סוגי מחבר: LC, FC, SC
  • סיבי מצב: מצב יחיד G.657A1, G657A2, G657B3
  • טבעת כבל ממשק סוג: UPC כדי UPC, APC כדי APC, APC כדי UPC
  • Exchangeability טוב; עמידות טובה
  • יציבות טמפרטורה גבוהה
  • תואם כדי IEC, TIA/EIA, NTT וjis מפרט

 

 

יישומים:

FTTH מערכת

קישוריות בין מכשירים, ציוד תקשורת

 

 מקורה FTTH תיקון כבל

 

חיצוניFTTH תיקון כבל  

 

 

שאלות נפוצות

 

 

תשלום

עבור הזמנות גדולות, T/T , L/C, ודואר אשראי קווים המוצעים.

להזמנות קטנות, אשראי-כרטיסי מתקבלים.

 

חינם & משלוח

אנחנו נשלח את מוצרים בתוך10 ימים.

אנחנו ספינה קטן לכלכה על ידי אוויר, או הזמנות גדולות על ידי מיכל.

 

לחזור ואחריות

כל מוצרים נבדקו לפני ספינה החוצה

כל מוצרים יש5שניםאחריות. אם אין man-made בעיה, אנו להחליף או לתקן לך באופן חופשי.

בבעלותנו את הטוב ביותר לאחר המכירה. אם כל בעיות לקרות, צוות שלנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור עבור לקוחות.

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.