דופלקס מלא וחצי דופלקס תקשורת מצב המניה מצב מוצרים 4 נמל מיני מהיר רשת מתג

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏20.00 $ - ‏55.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה / חתיכות 4 יציאת מתג gigabit Ethernet רשת מהירה מיני מתג (min. Order)
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
APTTEK
מספר דגם:
APT-2004G2G-M
Lan יציאת כמות:
4 pcs
סיבי נמל כמות:
2 pcs SFP נמל
סטנדרטי:
IEEE802.3u, IEE E802.3ah, IEEE802.3z/ab, IEEE 802.1 p Qos
מהירות שידור:
10 M/100 M/1000 M משא ומתן אוטומטי
שידור מצב:
חצי/מלא דופלקס (משא ומתן אוטומטי)
מבצע מצב:
חנות וקדימה
אספקת חשמל:
AC100 ~ 265 V 50/60Hz/DC5V 2A
כוח פיזור:
<8 W
זוג שזור:
חתול-5, חתול-6
Temparature הפעלה:
0 &deg;C ~ 70 &deg;C
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
5000 Piece/Pieces per Week 4Port gigabit Ethernet Switch Mini Fast Network Switch
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
גוף עיקרי * 1
ידני * 1
מטען * 1
אחריות כרטיס * 1
כל זה בקרטון מקרה
4 נמל מיני מהיר רשת מתג
כניסה
shenzhen/HK
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 10 נתון למשא ומתן
מוצר תיאור

דופלקס מלא וחצי דופלקס תקשורת מצב המניה מצב מוצרים 4 נמל מיני מהיר רשת מתג

 מדיה מתג הוא ביצועים גבוהים 2 שכבה סיבים אופטי Ethernet גישה מתגים. ללא ניהול switchs. שימוש ללא תצורה. לאחר טעינה יכול ישירות להשתמש. את אופטי ממשק הם מאוד מתאים עבור מידע נקודת גישה מרחק שהוא מעבר חתול-5 מרחק גישה, התנגדות להפרעות אלקטרומגנטיות. תקשורת אבטחה אחרים יישום אזורים, הכוללים FTTH גישה בפס רחב רשת עבור מחוז מגורים, גבוהה-מהירות סיבים אופטיים רשתות lan עבור העסק, גבוהה אמין תעשייתי מופץ בקרת מערכת (DCS), אופטי סיבי דיגיטלי וידאו מעקב רשת, רשת תקשורת מקומית עבור בית חולים, קמפוס רשת.

 

אלה אופטי סיבי Ethernet מתגים לספק 2 pcs של 1000 בסיס SFP אופטי סיבי ממשקים (LC או SC מחברים ), מצב יחיד/רב-מצב, סיב בודד/כפול סיבי הם אופציונלי, 20 km הוא שלנו תצורה סטנדרטית, ו 40 km/60 km/80 km/100 km של אופטי שידור מרחק אופציונלי; באותו זמן, זה גם מספק 4 pcs או 8 pcs או 16 pcs של 10/100/1000 base-t (X) RJ45 יציאות תמיכה 10 Mbps, 100 Mbps ו 1000 Mbps קצב נתונים, דופלקס מלא/חצי דופלקס MDI/MDIX משא ומתן אוטומטי. זה מאמץ ביצועים רשת מתג שבבים, אשר כל יציאות תמיכה ללא חסימה, מלא מהירות העברת מנה. זה יכול לשמש בגמישות ופשוט לשימוש, אשר הוא מאוד מתאים לתקשורת נתונים, וידאו ניטור, חזרו שידור ציוד.

 

 

המוצר הוא עמיד, מושגת IP30 הגנה, טמפרטורת הפעלה: 0 °C-70 °C; ואת ממוצע זמן עבודה ללא כישלון: יותר מ 50,000 שעות.

 

A. APT-2004G2G-SFP 4 יציאות בסיס-t כדי 2 יציאת בסיס-fx ethernet מתג תכונות

1. comply עם IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE802.3af/בסטנדרטים

2. ultra-נמוך זמן-עיכוב נתונים שידור, שקוף לחלוטין רשת פרוטוקול

3. Support יציאת VLAN, נמל שיקוף. IPV6 נמל שיקוף תנועה 4 K, MAC מבוסס Trunking

4. האפקטיביות של אוטומטי קישור העברה, כפול תיוג/QinQ

5. תמיכה פורש פרוטוקול עץ ולולאה זיהוי, IGMP, MLD

6. support 9720 בתים ג 'מבו מסגרת;

7. תמיכה ניתנים להחלפה חמה, plug and play

8. עבודה ללא כישלון יותר מ 50,000 שעות

9. 1 M זיכרון משותף, האמיתי ללא חסימה מיתוג.

 

B. APT-20082G-SFP, APT-20162G-SFP 8/16 יציאות בסיס-t כדי 2 יציאת בסיס-fx ethernet מתג תכונות

1. comply עם IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE802.3af/בסטנדרטים

2. ultra-נמוך זמן-עיכוב נתונים שידור, שקוף לחלוטין רשת פרוטוקול

3. תמיכה פורש עץ ולולאה זיהוי, IGMP, MLD

4. תמיכה מלאה 802.1Q VLAN, 4096 VLAN ID

5. משולב MAC 8 K כתובת שולחן

6. תומך יציאת הגנה על פני מספר מכשירים

7. כל יציאת הוא מהשורה הראשונה TCP/IP כניסת קצב כמו גם עצמאי של הסערה דיכוי גבול

8. תמיכה עד 8 K אוטומטי למידה והזדקנות MAC כתובת שולחן

9. תמיכה ניתנים להחלפה חמה, plug and play

 

10. עבודה ללא כישלון יותר מ 50,000 שעות

 

 

מאפיינים בסיסיים

 

1

סטנדרטי

IEEE802.3u, IEE E802.3ah, IEEE802.3z/ab,IEEE 802.1 p Qos

2

מהירות שידור

10 M/100 M/1000 M

משא ומתן אוטומטי

3

שידור מצב

חצי/מלא דופלקס

(משא ומתן אוטומטי)

4

מבצע מצב

חנות וקדימה

5

MAC כתובת

8 K (1 K)

6

נתונים חבילה אורך

1632(10 K)בתים

7

זמן עיכוב

9.6us

8

ביס שגיאת קצב

<1/1000000000

9

MTBF

50000 שעה

10

אספקת חשמל

AC100 ~ 265 V 50/60Hz/DC5V 2A

11

כוח פיזור

<8 W

12

ממשק

יציאת Ethernet: RJ45,

יציאה אופטית: SC/FC/SFP

13

זוג שזור

חתול-5, חתול-6

14

מצב מרובה סיבים

50/125, 62.5/125um

15

מצב יחיד סיבים

8/125, 8.3/125,9/125um

16

גל אורך

850nm/1310nm/1550nm

17

שידור מרחק

 

 

1) כפול סיבי multimode

550 m

 

2) חד סיבים כפולים

20/40/60/80/100Km

(אופציונלי)

 

3) יחיד מצב יחיד סיבים

20/40/60/80Km

(אופציונלי)

 

4) חתול-5 זוג שזור

100 m

18

Temparature הפעלה

0 °C ~ 70 °C

19

טמפרטורת אחסון

-40 ~ 85℃

20

לחות

5% ~ 90% ללא עיבוי

 

 

 

להזמין מידע:

דגם לא.תיאוריחידה
APT-2004G2G-SFP4 PCS10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1.25G SFP נמל (לא כולל SFP מודול)Pcs
APT-2004G1G-S4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX Sinle מצב כפול סיבים, Wavelengh1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-2004G1G-M4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, רב-מצב כפול סיבים, אורך גל 850nm, מרחק שידור 500 m, SC ממשקPcs
APT-2004G2G-S4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב כפול סיבים, אורך גל 1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-2004G2G-M4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1000Base-LX, רב-מצב כפול סיבים, אורך גל 850nm, מרחק שידור 500 m, SC ממשק.Pcs
APT-2004G1G A4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, חד סיב בודד, אורך גל 1310/1550nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-2004G1G B4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, Sigle מצב יחיד סיבים, אורך גל 1550/1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-2004G2G A4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב יחיד סיבים, אורך גל 1310/1550nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשק.Pcs
APT-2004G2G B4 PCS 10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב יחיד סיבים, אורך גל 1550/1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
דגם לא.תיאוריחידה
APT-20082G-SFP8 PCS 10/100Base-T כדי 2 PCS 1.25G SFP נמל (לא כולל SFP מודול)Pcs
APT-2008G2G-SFP8 PCS 10/100/1000Base-T כדי 2 PCS 1.25G SFP נמל (לא כולל SFP מודול)Pcs
APT-20081G-S8 PCS 10/100Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב כפול סיבים, אורך גל 1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-20081G-8 PCS 10/100Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב יחיד סיבים, אורך גל 1310/1550nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-20081G-B8 PCS 10/100Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב יחיד סיבים, אורך גל 1550/1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-20081G-SFP8 PCS 10/100Base-T כדי 1 PCS 1.25G SFP נמל (לא כולל SFP מודול)Pcs
APT-20082G-S8 PCS 10/100Base-T כדי 2 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב כפול סיבים, אורך גל 1310nm, שידור 20 km, SC ממשקPcs
APT-20162G-SFP16 PCS 10/100Base-T כדי 2 PCS 1.25G SFP נמל (לא כולל SFP מודול)Pcs
APT-20161G-S16 PCS 10/100Base-T כדי 1 PCS 1000Base-LX, יחיד מצב כפול סיבים, אורך גל 1310nm, מרחק שידור 20 km, SC ממשקPcs

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.