G657 סימפלקס סיבים אופטי מצב יחיד סיבי צמת LC/UPC-LC/UPC

עלויות FOB: US $ 1.2-2.8 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Wuhan/Shanghai/shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 100 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 200000 חתיכה / חתיכות לכל חודש
תנאי תשלום: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Wolon
מספר דגם:
LC/UPC-LC/UPC SM
שם מוצר:
סיבים אופטי תיקון
יישום:
תקשורת
סוג:
חד
סיבי סוג:
G657A
חומר:
PVC
הסמכת:
ISO9001
מחבר:
LC/UPC-LC/UPC
אחריות:
3 שנים
אורך:
1 M, 2 M, מותאם אישית
אורך גל:
1310nm/1490nm/1550nm

פרטי אריזה

פרטי אריזה: פלסטיק/קרטון/מותאם אישית

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses011176047124