Gepon Epon Gpon Olt סיבים אופטי ציוד מפעל Necero 20 שנים אספקת מצב יחיד אופטי סיבי Media Converter

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
  • 2 - 9 חתיכות
    ‏39.99 $
  • 10 - 99 חתיכות
    ‏35.99 $
  • >=100 חתיכות
    ‏29.99 $
הובלה:
תמיכה אקספרס · הובלה ימית · הובלה אווירית
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 100 101 - 1000 1001 - 100000 >100000
זמן משוער (ימים) 3 7 12 סחיר
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 1000 חתיכות)
אריזה אישית (Min. Order: 1000 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 1000 חתיכות) פחות
דוגמיות:
‏39.99 $ /חתיכה | 1 חתיכה (min. Order) | קנה דוגמיות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
NECERO
מספר דגם:
אופטי סיבי Media Converter
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
6.
שימוש:
FTTX
סיבי נמל:
תמיכה SC, FC ,LC וכו'
אחת יציאת Ethernet:
86mm(W) x 48mm(D)x 22mm(H)
החברה סוג:
מפעל
סיבי מרחק:
20km
מקרה:
מתכת מקרה
כפולה יציאת Ethernet:
9mm(W) x 59.5mm(D)x 24mm(H)
פריט:
אופטי סיבי Media Converter
שם מוצר:
Gepon Epon Gpon Olt סיבים אופטי ציוד במפעל
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Month Gepon Epon Gpon Olt fiber optic equipment factory
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
קרטון תיבת או אחרים.
כניסה
SHENZHEN
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 100 101 - 1000 1001 - 100000 >100000
זמן משוער (ימים) 3 7 12 נתון למשא ומתן
Deskripsi Video

Gepon Epon Gpon Olt סיבים אופטי ציוד מפעל Necero 20 שנים אספקת מצב יחיד אופטי סיבי Media Converter

אנחנו 20 שנים סיבים אופטי כבל יצרן.
מוזמן ללכת טיול במפעל!
לשלוח הודעה אלינו יכול לקבל דוגמיות חינם.

מוצר תיאור

 

דופלקס סיבי Media Converter

דגם לא.

תיאור

NCR-5108

Multimode דופלקס סיבי מדיה ממיר NCR-5108,2 ק"מ, 10/100M

NCR-5208

יחיד מצב דופלקס סיבי מדיה ממיר NCR-5208,20KM,10/100M

NCR-8108

Multimode דופלקס סיבי מדיה ממיר NCR-8108,2 ק"מ, 10/100/1000M

NCR-8208

יחיד מצב דופלקס סיבי מדיה ממיר NCR-8208,20KM,10/100/1000M

אחת סיבי Media Converter

דגם לא.

תיאור

NCR-5208(A)

יחיד מצב יחיד סיבי כפולה דרך מדיה ממיר NCR-5208,() 20KM,10/100M

NCR-5208(B)

יחיד מצב יחיד סיבי כפולה דרך מדיה ממיר NCR-5208,(B) 20KM,10/100M

NCR-8208(A)

יחיד מצב יחיד סיבי כפולה דרך מדיה ממיר NCR-8208,() 20KM,10/100/1000M

NCR-8208(B)

יחיד מצב יחיד סיבי כפולה דרך מדיה ממיר NCR-8208,(B) 20KM,10/100/1000M

סיב בודד כפול Ethernet Media Converter

דגם לא.

תיאור

NCR-5208T(A)

מצב יחיד סיב בודד כפול Ethernet מדיה ממיר NCR-5208T,() 20KM,10/100/1000M

NCR-5208T(B)

מצב יחיד סיב בודד כפול Ethernet מדיה ממיר NCR-8208,(B) 20KM,10/100/1000M

NCR-8208T(A)

מצב יחיד סיב בודד כפול Ethernet מדיה ממיר NCR-8208T,() 20KM,10/100/1000M

NCR-8208T(B)

מצב יחיד סיב בודד כפול Ethernet מדיה ממיר NCR-8208T,(B) 20KM,10/100/1000M

דופלקס סיבי Dual Ethernet Media Converter

דגם לא.

תיאור

NCR-5108T

Multimode דופלקס סיבי Dual Ethernet מדיה ממיר NCR-5108T,2 ק"מ, 10/100M

NCR-5208T

יחיד מצב דופלקס סיבי Dual Ethernet מדיה ממיר NCR-5208T,20KM,10/100M

NCR-8108T

Multimode דופלקס סיבי Dual Ethernet מדיה ממיר NCR-8108T,2 ק"מ, 10/100/1000M

NCR-8208T

יחיד מצב דופלקס סיבי Dual Ethernet מדיה ממיר NCR-8208T,20KM,10/100/1000M

מדיה ממיר כוח מגש

דגם לא.

תיאור

NCR-18SL

18 חריץ מדיה ממיר rackmount chasis,12V,1.5U גובה

· מבוא

NCR-5208 מדיה convector משמש את החלפת בין Ethernet וסיבים. את מכונה כוללת 1 Ethernet יציאת 2 סיבי נמל, והרחיב את LAN כבל מרחק שידור 100 מטרים כדי 2 קילומטר. זה הבין את היתר חיבורים בין שונה טלקום ציוד ונרחב בשימוש בתקשורת, CATV, רוחב פס רשת, טלוויזיה במעגל סגור שבו דרישות ביצועים גבוהים ואמינות סביבת רשת.

 

· מאפיינים

· מיוחד משמש להחלפה בין Ethernet LAN כבל וסיבים.

· מיוחד maded שבב עם הצריכה נמוכה, תמיכה מעל ותיק מסגרת.

· מעולה הפוטואלקטרי משולב מודול אשר לספק טוב אופטי וחשמלי ביצועים.

· להבטיח את אמינות של נתונים שידור, ארוך הפעלה חיים תוחלת.

· תמיכה פנימי וחיצוני: 1.5U מתלה הר, שיטת התקנה אופציונלית.

· ממוצע של אין צרות עבודה זמן כדי 50000 שעות, לפגוש את ITU-T סטנדרטי.

· משולב לאחר מכירת שירותים, 3 שנות אחריות, תחזוקה לכל החיים שירות.

 

· פרמטרים טכניים

· סטנדרטי: IEEE 802.3 10BaseT,IEEE 802.3u 100Base-TX,100Base-FX,IEEE 802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX.

· ממשק: כבל זוג שזור: RJ45; סיבים: SC/ST/FC.

· 100 בסיס LED:PWR, FX 100,FX קישור/Act,FDX,TX 100,TX קישור/Act.

· שידור מהירות: LAN כבל: 10Mbps,100Mbps, סיבים: 100Mbps.

· דופלקס דרך: Ethernet דופלקס או חצי דופלקס.

· בקרת זרימה: מלא דופלקס IIEEE 802.3x בקרת זרימה: חצי דופלקס חזרה בקרת זרימה.

· LAN כבל: קטגוריה 5, קטגוריה 5E, קטגוריה 6.

· סיבי סוג: מצב יחיד 8.3/125,8.7/125,9/125,10 /125u

· כוח: AC:110v-240v רחב מתח קלט, 50Hz;DC:12V 0.5A (תואם 5-19V,6W), מצויד · ארה"ב, בריטי, אירופה, אוסטריה כולל 4 סוגים לשינוי תקע.

· טמפרטורת סביבה:-20 ~ 65 ℃.

· אחסון טמפרטורה:-20 ~ 70 ℃.

· לחות: 5% ~ 90%.

· גודל: 86 × 48 × 22mm((H×D×W).

 

· תאימות

· IEEE 802.3 Ethernet.

· IEEE 802.3U Ethernet.

· IEEE 802.3ab Ethernet.

· IEEE 802.3z Ethernet.

· IEEE 802.1d עץ פורש.

 

· יישום

· היתר ערים סיבים אופטי רשת: מיושם טלקום CATV נתונים רשת מפעילים.

· רוחב פס יישום: מיושם פיננסי, ממשלתי, שמן, רכבת, רשת חשמל, תחבורה, חינוך מיוחד רשתות.

· נתונים שידור: תמונה, קול, נתונים מקיף שידור, ישים עבור מרחוק

חינוך, ועידת וידאו, טלוויזיה במעגל סגור מעקב בקרת אות, תמונה ונתונים שידור סימולטני.

 

החברה

תערוכה

 

שאלות נפוצות

 

1.הם אתה המפעל האמיתי

כן, אנחנו המפעל האמיתי עם 20שנים'ההיסטוריה.

2.מה הוא שלך סיבי מותג?

סיביםמותגיםכולל: NECERO,HANXIN,MECABLE

3.מה הוא שלך עיקרי מוצרים

חיצוני סיבי כבלים אופטיים; מקורה סיבי כבלים אופטיים; FTTH Drop כבלי; ADSS;

מקורה שריון תיקון כבלי סיבי כבל; מיתרי תיקון אופטי SC/LC/FC/ST; MTP/MPO אופטי תיקון כבל.

4.מוצרתקופת ערבות איכות?

25 שנים'ערבות עבורסיבים אופטיכבל

5.לעשות יש לך תעודה עבור גלם חומר?

אנחנולבנותארוך טווחמערכת יחסיםשיתוף פעולה עם מוסמך ISO9001, ROHSגלםחומר ספקS.

6.מה הוא שלך משלוח זמן?

בתוך 24 שעות עבור 30KM רגיל סוגים של סיבים אופטיים;

1 ~ 2 ימים עבור סיבים אופטיים תיקון כבלים עם 10000 מחברים.

7.MOQ: מה הוא שלך מינימום כמות

MOQ עבור כבלי סיבים אופטיים: 1 קילומטר

אין MOQ הנדרש עבור סיבים אופטי תיקון מיתרי, כמו יש'S המניה עבור רגיל סוגים.

8.לעשות יש לך מפיץ במדינה אחרת או מקומי?

עד עכשיו, אנחנו מוכרים המוצרים שלנו ללקוחות באופן ישיר. ומפעל מחיר יכול להיות מוצע.

9.תשלום:

עבור הזמנות גדולות: T/T, L/C

עבור הזמנות קטנות: T/T, ווסטרן יוניון וpaypal מקובלים.


ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.