notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

Gigabit 10 100 1000M Ethernet סיבי מדיה ממיר 1 יציאת

  • 1-29 חתיכות
    ‏20.00 $
  • 30-199 חתיכות
    ‏15.00 $
  • >=200 חתיכות
    ‏10.00 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
1 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות) פחות
דוגמיות: ‏20.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏20.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
TP קישור
מספר דגם:
OEM
סוג:
פתרונות FTTx
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
פרוטוקולי:
IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x
ממשק קצב:
1 SC + 1 RJ45
אורך גל:
TX:1550nm RX:1310nm
שידור:
Cat5e, 9/125um סיבים
אספקת חשמל:
5VDC/0.6A
מידות:
94.5*73*27mm
לפעול:
-20 ℃ ~ 60 ℃, 10% ~ 90% לחות יחסית
אחסון:
-40 ℃ ~ 70 ℃, 5% ~ 90% לחות יחסית
TX כוח:
-14 ~-7dBm
מקלט רגישות:
-32dBm

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
14X10X4 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.500 ק"ג
Jenis Paket:
אחת לבן תיבה ושלפוחית אריזה, קופסא קרטון מחוץ
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 1 2 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 1 3 נתון למשא ומתן
מוצר תיאור
שלנו מוצר אחריות

מבחן ביצועים גבוהים

כל שלנו SFP + QSFP + כבלי עובר גבוהה
מבחן ביצועים

לייזר חיתוך

לייזר חיתוך ימנע את גלם נחושת נזק.

Comaptibility קידוד

אנחנו יכולים לכתוב כל סוגים של תואם קודים, כמו HP, H3C, Huawei, Arista, ערער...

החברה שלנו

החברה שלנו דלפק קבלה

ייצור קו

מחסן


QC צוות

ייצור קו

1. נפרד כבלים ולחתוך Al רדיד

2. לייזר חיתוך

3. הלחמה

4. High ביצועים מבחן

5. EEPROM

6. אריזה

שלנו אישורים

מוצר אישורים

שלנו מפעל עובר ISO 2008 הסמכה, וכל המוצרים שלנו יש CE, FCC, ה-FDA, אישור UL.







היי, תודה על צפייה שלי מוצר,

פנה אליי כדי לקבל כל עזרה שאתה רוצה,
אני אעשה הכי טוב שלי כדי לתמוך בך!!!
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.