notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

גבוהה באיכות Ai-9 FTTH סיבים אופטיים Fusion כבלר

‏900.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה (Min. Pesanan)
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
7 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 20 חתיכות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 20 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 20 חתיכות) פחות
דוגמיות: ‏900.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏900.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Foclink
מספר דגם:
AI-9 fusion כבלר מכונת
סוג:
בודקי & כלים
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
אובדן תשואה:
טוב יותר מאשר 60dB
הגנת Sle:
20mm, 40mm, 60mm
חומר:
אבץ מצופה קר פלדת רול גיליון
אופייני שחבור:
7 שניות
הפעלה Lan:
סיני, אנגלית, צרפתית וכו'
חימום זמן:
15s
Fusion שחבור זמן:
7 שניות
משקל:
1.59kg (מארח מנוע)
סוללה קיבולת:
120mm(W) 130mm(H) 154mm(L)
יישום:
תקשורת

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
34X34X37 ס"מ
Berat kotor tunggal:
10.000 ק"ג
Jenis Paket:
1 PC/BOX גבוהה באיכות Ai-9 FTTH סיבים אופטיים Fusion כבלר
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 10 11 - 100 101 - 300 >300
זמן משוער (ימים) 7 10 15 נתון למשא ומתן
Deskripsi Video
מוצר תיאור

Ai-9 FTTH אופטי סיבי OPtic Fusion כבלר

אות אש AI-9 האחרונה core יישור טכנולוגיה עם פוקוס אוטומטישישה מנועים. זה הוא דור חדש של סיבי fusion כבלר. זה כשיר באופן מלא עם תא מטען בנייה של בינוני וקצר מרחק,FTTH פרויקט, אבטחת ניטור אחרים סיבי כבל שחבור פרויקטים.
אתAI-9 fusion כבלרמכונה משתמש תעשייתי quad-core מעבד, תגובה מהירה, הוא כרגע המהירה סיבי שחבור מכונת בשוק; עם 5-inch 800X480 ברזולוציה גבוהה מסך, הפעולה הוא פשוט ובאופן אינטואיטיבי; ועד 300 פעמים פוקוס הגדלה,ביצוע זה הוא מאוד קל לבחון את סיבי עם מזוינת. 5 שניות מהירות core יישור שחבור, 15 שניות חימום,את יעילות עבודה מוגברת על ידי 50% בהשוואה רגיל שחבור מכונות.
מפרט
סיבי יישור
Core/חיפוי יישור/יישור ידני
שחבור זמן
5S
חימום זמן
15S
חימום מצב
אוטומטי חימום (חימום מוקדם)
פוקוס מצב
שישה מנועים פוקוס אוטומטי
סיבים ישימים
SM[G.652 & G.657)、 MM (G.651) 、 DS(G.657)、 NZDS (G.655)
אחוי אובדן
0.025dB (SM)、 0.01dB (MM) 0.04dB (DS/NZDS)
בקרת טכנולוגיה
בזמן אמת בקרה וכיול של היתוך ARC
אובדן תשואה
טוב יותר מאשר 60DB
קוטר סיבים
קוטר חיפוי: 80-150um ציפוי קוטר: 100-1000um
סיבי קליב אורך
ציפוי פחות מ 250um: 8-16mm ציפוי פחות מ 250-1000um:16mm
Builtin תאורה
קל עבור לילה פעולה
בדיקת מתח
קל עבור לילה פעולה
סיבי מחזיקי
3in 1 סיבי מחזיק, SM. MM, סיבים חשופים, צמה, גומי-מבודד, רב סיבי כבל
הגדלה
300 עבור XorY להציג, 150 forX או Y תצוגה
מסך
5 אינץ TFT צבע תצוגה
שחבור מצב
רגיל/גבוהה דיוק שחבור
שחבור שיא אחסון
לסנכרן את טלפון, את שרת כדי coud אחסון ללא הגבלה
Bult-בסוללה
7800 mA קיבולת גבוהה ליתיום סוללה, טעינה time≤ 3.5 שעות, רציף שחבור וחימום על 260 פעמים
אספקת חשמל
קלט AC100-240V 50 / 60HZ, פלט DC13.5V / 4A. הנוכחי כוח מצב יכול להיות identifled, אמת זמן זיהוי של סוללה כוח
תנאי הפעלה
טמפרטורת-15 ~ + 50 C, גובה עבודה: 0 ~ 5000m, להתנגד מקס. מהירות רוח: ≤ 15 m/s
מתכווץ צינור
60mm 、 40mm
תקלה חזותית Locator
כוח: 15mw.2hzflashing וכל הזמן בהיר מצב
מד כוח אופטי
אורך גל: 850nm 、 1300nm 、 1310nm 、 1 490nm 、 1550nm 、 1 625nm מדידת טווח:-70 ~ + 6db מוחלט שגיאה:
אריזה & משלוח
טוב יותר להבטיח את בטיחות של הסחורה שלך, מקצועי, ידידותית לסביבה, נוח ויעיל שירותי אריזה יינתן.
מוצרים קשורים
לקוחות משוב
מידע על חברה
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.