HONDAO SC//FC/LC/ST SFP 3 מטר סיבים אופטי תיקון כבל תואם עם ZTE/Huawei /סיסקו

עלויות FOB: US $ 0.5-10 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Shanghai,Hangzhou
כמות הזמנה מינימלית: 100000 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 10000 חתיכה / חתיכות לכל חודש
תנאי תשלום: T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Hondao
מספר דגם:
תיקון כבל
מחבר:
SC LC FC ST MU כדי לבחור
צבע:
צהוב
סיבי סוג:
סימפלקס ודופלקס
אובדן הכנסה:
<= 0.2dB
ההכנסה ולמשוך פעמים:
1000
תעודה:
ISO9001

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 יח'\קופסא

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213124