חם למכור סיבים אופטי SC/APC מהיר מהיר מחבר עבור FTTH פתרון

עלויות FOB: US $ 0.4-0.48 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 1 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 90000 חתיכה / חתיכות לכל חודש יכול להיות יותר
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,Paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Rollball
מספר דגם:
SC מחבר מהיר
מותג שם:
Rollball
זמין מחבר סוג:
SC/PC, SC/APC
אתחול סוג:
0.9 מ"מ/2.0 מ"מ/3.0 מ"מ
סיבים:
סיבי/Multimode
אובדן הכנסה (db):
<= 0.3db
אובדן תשואה (db):
> = 50db
יכולת אספקה:
600,000 יחידות/חודש
אריזת פרטים:
100 יח&#39;\שקית, Zip פלסטיק תיק
הסמכת:
RoHS, CE, FCC
פריט:
שדה להרכיב מחבר sc מהיר מחבר

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 100 יח'\שקית, Zip פלסטיק תיק

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185238159