HP Gepon OLT SFP מתג מודול מחיר 1.25 גרם 1310nm 20 km SFP מודול משדר

עלויות FOB: US $ 0.1-18 / זוג מצא מחיר עדכני
כניסה: Shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 1 זוג / pairs
יכולת אספקה: 1000 זוג / pairs לכל יום
זמן אספקה: 5-7 ימים לאחר קבלת תשלום
תנאי תשלום: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
HDV
מספר דגם:
H1GOLTPON + + 01
שם מוצר:
סיסקו תואם 1.25 גרם sfp 20 km מפעל מחיר sfp מודול
הסמכת:
RoHS
אורך גל:
1310/1550nm
סיבי סוג:
SMF
אספקת חשמל:
3.3 v
מרחק:
20 km
אחריות:
3 שנים
מחבר:
דופלקס LC
טמפרטורת אחסון:
-20 ~ 70℃
קצב נתונים:
1.25 גרם

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 10 יחידות בקופסא, גם על פי לקוחות דרישה מוצר בתוך שקית פלסטיק, PE קצף כדי להגן על מוצר, ואז לשים בקרטון.

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010177049053